Zdjęcia Agaty Dudy w skąpym body wylądowały na okładkach tabloidów! Tak para prezydencka relaksuje się w Juracie. To trzeba zobaczyć

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda razem z żoną Agatą wybrali się do ośrodka wypoczynkowego na Helu. Paparazzi przyłapali parę prezydencka podczas romantycznego spotkania na plaży. Zdjęcia natychmiast trafiły na okładki tabloidów. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułych gestów.

Andrzej Duda od 2015 roku jest prezydentem Polski. W zeszłym roku po raz kolejny udało mu się zdobyć poparcie rodaków i zasiadł na najwyższym stołku w państwie. Tym razem jednak nie było łatwo, ponieważ po piętach deptał mu Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy niemal w ostatniej chwili dołączył do wyścigu o fotel prezydenta i cieszył się uznaniem wśród Polaków. Zebrał tak dużą ilość głosów, że udało mu się dostać do drugiej tury. Tutaj lepszy okazał się ubiegający się o reelekcję prezydent.

Od samego początku prezydentury polityk ma u swojego boku ukochaną żonę Agatę. Zrezygnowała ona z pracy zawodowej, porzuciła ukochany Kraków i przeniosła się z mężem do Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza Dama towarzyszy mężowi we wszystkich dyplomatycznych wyjazdach oraz wizytach, które odbywa on w różnych częściach kraju. Sama również udziela się społecznie.

Andrzej Duda i Agata Duda na urlopie nad morzem

Małżonkowie mają za sobą bardzo pracowity czas. Pandemia i wprowadzenie licznych obostrzeń, to czas, który jest szczególnie wymagający dla rządzących. Musieli oni bowiem na bieżąco monitorować sytuację i podejmować mnóstwo decyzji. Prezydent z żoną również byli zaangażowani w to, co dzieje się kraju, a gdy sytuacja się uspokoiła, postanowili, jak większość rodaków wybrać się na urlop.

Małżonkowie wyjechali do rezydencji należącej do prezydenta, która znajduje się na Helu. To właśnie tam urlop spędzali też jego poprzednicy. Ośrodek Mewa zajmuje powierzchnię 150 ha, a do dyspozycji pary prezydenckiej pozostaje: wieża widokowa z przeszklonym tarasem, basen, lądowisko dla helikopterów i prywatna plaża.

Widać, że na wakacjach Dudowie czuli się bardzo swobodnie i nie szczędzili sobie czułych gestów. Paparazzim udało się uwiecznić momenty, na których widać ich spacer plażą. Andrzej Duda miał na sobie krótkie spodenki, a jego żona wskoczyła w czarny kostium kąpielowy, który idealnie podkreślił jej figurę. Podczas wypoczynku nie szczędzili sobie czułych gestów, a prezydent obejmował żonę. Zdjęcia szybko trafiły na okładki tabloidów. Opublikował je między innymi Super Express i Fakt. Możecie zobaczyć je w naszej galerii.


Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Fakt

Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Fakt

Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Super Express

Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Super Express

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wygląda tak samo jak ty

 • Gość pisze:

  Niedobrze mi się robi

 • Gośćvgh pisze:

  Straszni ludzie

 • Gość pisze:

  Przeciez prezydent nie ma urlopu!?

 • Gość pisze:

  Czuła relacja. Miło, że wybrali swój kraj na wypoczynek. Powinni mieć spokój w czadie urlopu.

 • Gość pisze:

  Przepiękna para i ich czuła relacja. Miło, że wybrali swój kraj na wypoczynek. Powinni mieć spokój w czadie urlopu.

 • Gość pisze:

  Za te wczasy powinień zapłacić ,dojony gość.
  Wspaniała para prezydencka, żle piszą ci co zazdroszczą

 • Gość pisze:

  Powiem brzydko , a co mnie obchodzi ich czułość, każdy kochający okazuje j sobie, bardziej wkurza mnie ich lansowanie , kąpielówki za 300pln, strój kąpielowy za 500pln itd. Nie można zadowolić się kompielowkami za 50 czy 100pln. Tak są wydawane pieniądze podatników . Na ciuchy, zabawy, uciechy. Przykre. Daleko IM do kwasniewskich czy Kaczyńskich, pycha jak zwykle Górą , dobrze się bawić na koszt podatnika.

 • Maria pisze:

  A ja w oczach mam nasza pierwsza dame z prawdziwego zdarzenia pania kwasniewska i pania marie kaczynska dwie piekne postaci kobiety z ogromna klasa kazda w swoim stylu obie bezposrednie bliskie ujmujace szkoda ze te czasy juz nie wroca!!!!!!!!!

 • Goś pisze:

  Piękna, mądra para. Pan Prezydent i jego żona. Wspaniali ludzie. Współczuję zawistnym. Rozumiem, że zazdrość odbiera ludziom rozsądek i zdrowe myślenie. To takie małostkowe, ale cóż jacy ludzie , taki zjadliwy ich komentarz. Przykre, ale prawdziwe….

 • GośćAndrzej pisze:

  Tom mój Prezydent. Para prezydencka odpoczywa w swoim kraju. brawo

 • Xxp pisze:

  A mi Ciebie boś głupi jak but.

 • Gość pisze:

  Ładna z nich para i widać , że dobrze wypoczywają razem. A niedawno nienawistnicy rozpowszechniali fake newsy o ich rzekomym rozwodzie i osobnym życiu. Cóż chcielibyście ale nici z waszej nienawiści.

 • Well done pisze:

  Pompujcie się dalej, naprzód!, przecież oni tego nigdy nie przeczytają, po prostu ich to nie obchodzi, nawet nie wchodzą na takie strony, są pancerni, robią swoje, a reszta to krajobraz

 • Gość pisze:

  Hahaha ona i powsciągliwosc ten jej smiech to masakra tylko potrafi się głosno smiac tak prostacko

 • Gość pisze:

  No zgrabna jest to trzeba przyznac ale to by było na tyle

 • Gość pisze:

  W czym ona sie udziela chyba w tym ze nic nie robi!!

 • Gość pisze:

  No i co w tym dziwnego Wy urlopu nie spędzanie
  Fajni ludzie piękna i zgrabna kobieta robicie sensację tylko aż wstyd mi że muszę się indetyfikowac z takimi glupkami

 • Gość pisze:

  żałośni ludzie, wstyd mieć takich przedstawicieli narodu, on głupkowaty, ona kukła

 • Gość pisze:

  Każdy zasługuje na odpoczynek życzę spokoju. Według Mnie bardzo dobrze wyglądają. A kąśliwe komentarze piszą zwolennicy Pana K…. (olać)

 • Dojony obywatel pisze:

  Za te wczasy zapłacisz ty,oni nie wydali ani złotówki.

 • Gość pisze:

  Wstyd za niektore komentarze. 🤭

 • Gość pisze:

  Wspaniali, z klasą jak zawsze, życzę udanych wakacji.