Agata Duda ma poważne problemy ze zdrowiem. Prezydent przekazał pełne grozy wieści. Stanowisko rzecznika jest niepokojące

Agata Duda

Agata Duda

Andrzej Duda podczas spotkania ze strażakami wyznał, że Agata Duda ma problemy ze zdrowiem. Niepokojące wieści obiegły media. Komentarz rzecznika nie uciszy spekulacji.

Andrzej Duda pełni funkcję Prezydenta RP już drugą kadencję. W wyborach, które odbyły się w ubiegłym roku, przekonał do swojej kandydatury większość Polaków.

W trakcie kolrjnej kadencji męża Agata Duda stała się bardziej przystępna dla Polaków. Zadebiutowała nawet na Instagramie, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć i relacji. W czasie pandemii ze względów bezpieczeństwa nie może odwiedzać organizacji społecznych i patronować ważnym wydarzeniom, tak jakby to zazwyczaj robiła, ale nie przeszkadza to w spotkaniach on-line.

Towarzyszy małżonkowi także w wielu wyjazdach, podczas których ten reprezentuje urząd i spotyka się z wyborcami. Kiedy więc prezydent pojawił się w Makowie Podhalańskim na spotkaniu ze strażakami, bardzo rzucała się w oczy jej nieobecność.

Dlaczego Agata Duda się nie pojawiła? Sprawę wyjaśnił Andrzej Duda i zaniepokoił obywateli.

Zobacz: Duda chwali się szczepieniem na Covid-19. Internauci dopatrzyli się ukłonu w stronę LGBT

Agata Duda ma problemy ze zdrowiem

Andrzej Duda spotkał się ze strażakami w Makowie Podhalańskim. Okazją do wizyty był Dzień Strażaka. Podczas swojego wystąpienia przekazała niepokojące wiadomości na temat zdrowia Agaty Dudy.

Przede wszystkim chce bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. (…) Niestety nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia, i która niestety póki co bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami – mówił prezydent Andrzej Duda w swoim wystąpieniu.

Ze słów prezydenta Andrzeja Dudy można wnioskować, że jego żona, doznała kontuzji nogi lub nóg. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i będzie mogła ponownie towarzyszyć mężowi w pełnieniu obowiązków, a także wypełniać swoje zobowiązania.

Co naprawdę dolega Agacie Dudzie? Prezydent nie rozwinął wątku o kłopotach zdrowotnych swojej żony. Nie pojawiły się też oficjalne komunikaty z kancelarii. Dziennikarze SE skontaktowali się z rzecznikiem prezydenta Janem Spychalskim. Ten miał jednak zdawkowo odpisać im w SMS-ie, że na temat tego, co Andrzej Duda powiedział o kłopotach małżonki nie powie nic więcej.


Andrzej Duda na spotkaniu ze strażakami

Andrzej Duda na spotkaniu ze strażakami

Andrzej Duda na spotkaniu ze strażakami

Andrzej Duda na spotkaniu ze strażakami

Andrzej Duda na spotkaniu ze strażakami

Andrzej Duda na spotkaniu ze strażakami

Komentarze

 • Zijka pisze:

  Uważam że ten tekst jest nie na miejscu. Bardzo współczuje pani prezydentowej, ale z tytułu wynika jakoby była bardzo powaznie chora. Droga redaktorko, ten artykuł czytają też ludzie, którzy walczą z bardzo ciężkimi chorobami. Których rokowania nie są najlepsze. Albo, które (tak jak ja) czekają w strachu na wyniki kolejnych badań i opinie lekarzy ile lat a może miesięcy mi zostało. Dla mnie to jest poważna choroba. Zestawienie z tym kontuzji (nawet ciężkiej, ale nie zagrażającej życiu) jest jednak trochę nie na miejscu. Smutne.

 • Poznanianka pisze:

  Wracaj do zdrowia Agatko. Trzymamy kciuki . Jesteś piękna i mądra.

 • Gość666 pisze:

  Spadła ze schodów? Ktoś jej pomógł?

 • Gość pisze:

  Ale jesteście zgryzliwi

 • Gość pisze:

  Rzeczywiście, to wieści pełne grozy…

 • Gość pisze:

  Za nisko kłaniała się przed klechą

 • Gość pisze:

  ale sensacja, niemota zrobiła sobie krzywdę,

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×