Szukaj

Agata Duda w swoje urodziny wyglądała bardzo skromnie. Wybór kreacji miał ukryte znaczenie. Piękny gest

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda 2 kwietnia obchodziła 49. urodziny. Pierwsza Dama włożyła tego dnia wyjątkową kreację. Nie chodziło tylko o jej święto, ale także o piękny gest w stronę jej gości.

Agata Duda podczas pierwszej kadencji prezydenckiej swojego męża raczej niechętnie zabierała głos i starała się trzymać z boku. Pierwsza Dama wypełniała swoje obowiązki, ale nie afiszowała się swoją obecnością w social mediach czy prasie. Podczas gdy Andrzej Duda kolejny raz wygrał wybory, całkowicie zmieniła swoje podejście. Już podczas wieczoru wyborczego zabrała głos i przemówiła do Polaków. Tak samo zresztą postąpiła także jej córka.

Żona Andrzeja Dudy coraz chętniej angażuje się w pracę męża i chociaż nadal trzyma się z dala od polityki, to stara się zajmować problemami społecznymi. Pandemia koronawirusa nieco utrudnia Pierwszej Damie działalność społeczną i charytatywną, ale z pomocą przychodzą w tym czasie oczywiście nowe technologie.

Agata Duda korzysta z komunikatorów internetowych i transmisji on-line, by porozmawiać i spotykać się, chociaż wirtualnie, z osobami, które wymagają jej wsparcia czy szczególnej uwagi.

Agata Duda skończyła 49 lat. Jak świętowała?

Agata Duda dzisiejszy dzień spędziła w wyjątkowy sposób. Pierwsza Dama świętowała 49. urodziny. Urodziła się 2 kwietnia 1972 roku w Krakowie, gdzie mieszkała aż do 2015 roku, gdy przeprowadziła się do stolicy w związku z prezydenturą męża.

Obchodząc swój jubileusz, żona Andrzeja Dudy nie miała zamiaru robić sobie wolnego. Wręcz przeciwnie – odbyła bardzo ważne spotkanie. 2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, z tej okazji Pierwsza Dama postanowiła połączyć się z przedstawicielami krakowskiego Centrum Autyzmu.

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji Pierwsza Dama rozmawiała ze społecznością krakowskiego Centrum Autyzmu, w którym wsparcie podopieczni otrzymują na każdym szczeblu edukacji. – Jestem bardzo wdzięczna za wspaniałe spotkanie i Waszą nieograniczoną swobodę w zadawaniu pytań. Dziękuję za Waszą otwartość i ciekawość świata. Jesteście wspaniałymi młodymi ludźmi i życzę Wam spełnienia marzeń i planów i abyście mieli dobre życie – mówiła Agata Kornhauser-Duda.

Warto zwrócić uwagę na jej strój, który jest nie tylko bardzo elegancki, ale ma też ukryte przesłanie. Kolor niebieski jest symbolem obchodów Światowego Dnia Autyzmu. Żona prezydenta postanowiła włożyć niebieską koszulę, która była pięknym ukłonem w stronę osób, z którymi miała okazję porozmawiać.

Agacie Dudzie składamy najlepsze życzenia z okazji 49. urodzin.


Agata Duda skończyła 49 lat

Agata Duda skończyła 49 lat

Agata Duda skończyła 49 lat

Agata Duda skończyła 49 lat

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×