Andrzej Grabowski jest zakochany w młodszej o 30 lat kobiecie. Kim jest jego wybranka?

Andrzej Grabowski -nowa partnerka

Andrzej Grabowski -nowa partnerka

Andrzej Grabowski ma nową partnerkę, która jest blisko 30 lat od niego młodsza — donosi Na żywo. Kim jest, gdzie się poznali?

Andrzej Grabowski od lat jest jednym z czołowych aktorów goszczących w polskim show-biznesie. Nie tylko wciela się w postać popularnego Ferdynanda Kiepskiego, ale także co jakiś czas grywa w filmach. Ostatnio zagrał „Prezesa” w Polityce Patryka Vegi. Widzowie nie mieli nawet cienia wątpliwości, że wypadł fenomenalnie.

Andrzej Grabowski — nowa partnerka. Kim jest?

Grabowskiemu doskonale układa się nie tylko zawodowo, ale podobno także prywatnie. Według tygodnika Na żywo aktor jest zakochany. Wybranką jego serca ma być młodsza o blisko 30 lat kobieta, która związana jest z branżą filmową i telewizyjną. Prawdopodobnie razem spędzili wakacje, czego dowodem może być jedna z ostatnich wypowiedzi gwiazdy:

Tak się moje życie poskładało, że w ostatnim czasie jechałem na nie samotnie, a wczasy wcale nie są takie urocze solo. Ale w tym roku już ich sam nie spędzałem. Były bardzo udane i uważam wręcz, że za krótkie — podkreślał w wywiadzie.

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami, piąty odcinek

Andrzej Grabowski — Taniec z gwiazdami, piąty odcinek

Według spekulacji tygodnika, Andrzej dla nowej partnerki przeszedł spektakularną metamorfozę. Zrzucił ponad 40 kilogramów. To jednak nie koniec zmian. Aktor kupił nowy samochód, a w swoim domu urządza przyjęcia, na które zaprasza mnóstwo gości:

Jego dom ożył, organizuje przyjęcia, zaprasza znajomych, sam gotuje, piecze, wędzi — donosi źródło tabloidu.

Grabowski oficjalnie nie skomentował rewelacji podawanych przez magazyn. Nie zanosi się jednak, by zrobił to w najbliższym czasie. Aktor znany jest z tego, że niechętnie wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym.

Zobacz także: Andrzej Grabowski schudł więcej niż Karolina Szostak! Zdradził sekret swojej magicznej metamorfozy


fot. AKPA

Patryk Vega, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Andrzej Grabowski - premiera Bad Boy

Andrzej Grabowski - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4

Andrzej Grabowski - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4

Andrzej Grabowski schudł 42 kilogramy

Andrzej Grabowski schudł 42 kilogramy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×