Andrzej Grabowski zagrał u Patryka Vegi Jarosława Kaczyńskiego! Zapłacił za to utratą pracy! Kara jak za czasów PRL-u!

Andrzej Grabowski pojawił się w nowym filmie Patryka Vegi Polityka. Gwiazdor polskiego kina wcielił się w postać Jarosława Kaczyńskiego. Niestety, jak się okazało nie wyszło mu to na dobre.

Andrzej Grabowski od lat zalicza się do czołówki najbardziej popularnych polskich aktorów filmowych. Jego mocne role zawsze budzą zachwyt, zatem bez wątpienia Grabowski jest gwiazdą polskiego kina. Fakt jego ogromnej popularności wykorzystał Patryk Vega, który obsadził aktora w swoim najnowszym filmie zatytułowanym Polityka. Andrzej Grabowski wcielił się w postać Jarosława Kaczyńskiego, przez co o jego kreacji już jest bardzo głośno w mediach.

Okazało się jednak, że Grabowski nie spodziewał się, że właśnie ta rola spowoduje poważne problemy w jego dalszej karierze. Film jeszcze nie wszedł na ekrany, a Grabowski już płaci słoną cenę za swoją decyzję. W niektórych środowiskach aktor stał się persona non grata. Gwiazdor, który wcześniej zachwycił rolą Gebelsa w Pitbullu. Nowe porządki, stracił pracę!

Andrzej Grabowski ujawnił w wywiadzie dla Wprost, że spotkał się z wielkim ostracyzmem w Polsce, chociaż Polityka jeszcze nie weszła na ekrany kin:

Zajmuję się też stand-upem. I kilka dni temu odebrałem telefon, że zaplanowany występ odwołano, bo miało na niego przyjść kilku ważnych dla organizatorów ludzi, którzy nie przyszliby, gdybym ja wystąpił. Więc ze mnie zrezygnowano. To pierwszy objaw tego, że ostracyzm następuje i pewnie będzie następował. Ale przeżyłem już tyle, że przeżyję i to. Mam tylko nadzieję, że do więzienia nie trafię – wyznał Grabowski.

Grabowski w swojej wypowiedzi podkreśla jednak, że absolutnie nie zamierzał ośmieszać prezesa. Wręcz odwrotnie, na planie zdjęciowym aktor postawił ultimatum Vedze, że na kabaret się nie pisze:

Grając, nie używałem żadnej groteskowej formy, nie starałem się być śmieszny – powiedział Andrzej Grabowski.

Co o tym myślicie?

Goście w “Pytaniu na Śniadanie”: Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Grabowski, Barbara Bursztynowicz, Patryk Vega,

Andrzej Grabowski dopiął swego! Sąd przychylił się do wniosku o rozdzielność majątkową mimo oskarżeń żony aktora!

Andrzej Grabowski schudł więcej niż Karolina Szostak! Zdradził sekret swojej magicznej metamorfozy


Andrzej Grabowski zagrał Jarosława Kaczyńskiego w filmie Patryka Vegi,

Andrzej Grabowski zagrał Jarosława Kaczyńskiego w filmie Patryka Vegi,

Andrzej Grabowski – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Andrzej Grabowski – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Andrzej Grabowski schudł 42 kilogramy

Andrzej Grabowski schudł 42 kilogramy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×