Co robi prezydent na wakacjach? Przegląda Instagram. Pod zmysłową sesją Roxie zostawił po sobie ślad

Andrzej Duda i Roksana Węgiel

Andrzej Duda i Roksana Węgiel

Prezydent Andrzej Duda podczas urlopu znajduje czas na to, by przeglądać Instagram. Dowodem może być fakt, że zareagował na wpis Roksany Węgiel. W jaki sposób?

Andrzej Duda jest Prezydentem RP. Dzięki temu, że zwyciężył w zeszłorocznych wyborach, funkcję pełni drugą kadencję. Na co dzień może liczyć na wsparcie swojej żony, Agaty, której jest mężem od 27 lat. Małżonkowie w 1994 roku wzięli ślub cywilny. Kilka miesięcy później, 18 lutego 1995 roku, w kościele św. Franciszka Salezego w Krakowie, po raz drugi wypowiedzieli „tak” – tym razem złożyli przysięgę przed Bogiem. Dziewięć miesięcy później przyszła na świat ich córka Kinga.

Andrzej Duda reaguje na sesję Roksany Węgiel. W jaki sposób?

Niedawno Andrzej Duda i jego żona wybrali się na wakacje. Spędzają je nad polskim morzem w jednej z posiadłości prezydenta, która jest wyposażona we wszelkie luksusy. Zgodnie z informacjami, jakie można znaleźć na portalu twojajurata.pl, mieści się ona na 150 ha działce. Ma takie udogodnienia jak m.in. kryty basen z jacuzzi, kort tenisowy, sauna oraz siłownia.

Obecność pary prezydenckiej nad morzem nie umknęła uwadze paparazzi, którzy Dudzie i jego małżonce zrobili kilka zdjęć podczas spaceru na plaży. Małżonkowie mieli na sobie stroje kąpielowe, które przyciągały spojrzenia. Więcej na ich temat pisaliśmy tutaj. Andrzej Duda podczas urlopu ma nie tylko czas na to, by spacerować po plaży, ale także, by być aktywnym w social mediach. Dowodem może być fakt, że reaguje na interesujące wpisy. Tak jak niedawno, gdy nie przeszedł obojętnie obok postu Roksany Węgiel.

Nastolatka podzieliła się z internautami efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Pozuje ubrana w różową sukienkę z pomarańczowymi wstawkami, którą połączyła z kolorystycznie dobranym płaszczem i rękawiczkami. Postawiła także na ciekawą fryzurę — ma rozpuszczone włosy, w które wplotła warkocze.

Internauci w komentarzach komplementowali wygląd nastolatki:

 • OMG ideał. Ślicznie wyglądasz w tej stylizacji.
 • Jak je tu nie kochać? Pięknie wyglądasz.
 • Jesteś taka śliczna. Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie.

Andrzej Duda także zostawił po sobie ślad i kliknął serduszko, które jest dowodem na to, że sesja piosenkarki przypadła mu do gustu.


Roksana Węgiel chwali się nową sesją. Andrzej Duda reaguje

Roksana Węgiel chwali się nową sesją. Andrzej Duda reaguje

Roksana Węgiel chwali się nową sesją

Roksana Węgiel chwali się nową sesją

Roksana Węgiel chwali się nową sesją

Roksana Węgiel chwali się nową sesją

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dałby jakieś stypendium dla młodych twórców, a nie tylko serduszko.

 • Gość pisze:

  No i jeszcze pływał na krabie

 • Aja pisze:

  Pani redaktor, przeglądać co? Instagram, album a nie Instagrama, albuma.
  Co do upodobań prezydenta lepszego sortu to nie będę się wypowiadac.

 • Gość pisze:

  Taki lajf lepiej wyglądają trzeba patrzec co się na świecie u owieczek dzieje moźna mozna pojutrze będzie jak dzień nie pije a ta wernerowa to jakas taka mało kumata dajcie panią chrzan przynajmniej lepiej wygląda 1:1 ptysie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×