Andrzej Duda i Agata Duda przyłapani na plaży. Strój Pierwszej Damy właśnie trafił na przecenę. Wiemy, ile kosztuje

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda zostali niedawno przyłapani na plaży. Małżonkowie wybrali piękne stroje kąpielowe. Jeden z nich właśnie trafił na wyprzedaż. Ile kosztuje?

Andrzej Duda pełni drugą kadencję funkcję Prezydenta RP. Na co dzień może liczyć na wsparcie nie tylko zaufanych doradców, ale także swojej żony, Agaty. Małżonkowie są parą od wielu lat. Poznali się będąc nastolatkami na jednej z imprez. Po pewnym czasie zaczęli się spotykać. Chociaż po maturze każdy z nich wybrał inny kierunek studiów, wspólna podróż autostopem po Europie scementowała ich związek.

Andrzej i Agata w 1994 roku wzięli ślub cywilny. Kilka miesięcy później, 18 lutego 1995 roku, w kościele św. Franciszka Salezego w Krakowie, po raz drugi wypowiedzieli „tak” – tym razem złożyli przysięgę przed Bogiem. Dziewięć miesięcy później na świat przyszła ich córka Kinga.

Andrzej Duda i Agata Duda na plaży. Ceny strojów kąpielowych

Duda i jego małżonka wybrali się na urlop. Spędzają go nad polskim morzem, w jednej z posiadłości prezydenta, która jest luksusowo wyposażona. Jak podaje portal twojajurata.pl, mieści się ona na 150 ha działce. Zawiera takie udogodnienia jak m.in. kryty basen z jacuzzi, kort tenisowy, sauna oraz siłownia.

Niedawno Andrzej Duda i Agata Duda zostali przyłapani na plaży. Zdjęcia, które zrobili im paparazzi, pojawiły się na okładce tabloidów. Małżonkowie wybrali się na spacer, w którego trakcie poprawiali opaleniznę. Uwagę z daleka przyciągały ich stroje kąpielowe.

Prezydent wybrał niebieskie kąpielówki marki Tommy Hilfiger. Model, po który sięgnął Duda, aktualnie nie jest dostępny w sprzedaży. Zanim zniknął ze sklepowych półek, kosztował około 300 zł.

Z kolei Agata Duda sięgnęła po prosty, ciemny strój. Dopasowała do niego top w tym samym kolorze. Niemal identyczny kostium można kupić w sieci i jak się okazuje w bardzo atrakcyjnej cenie. Monikini marki Curvy Kate trafiło właśnie na wyprzedaż. Zamiast 309 zł, trzeba za nie zapłacić 201 zł. Podobny top do tego, po który sięgnęła Pierwsza Dama RP, można dostać w Zarze. Kosztuje około 70 zł.


Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Super Express

Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Super Express

Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Fakt

Andrzej Duda na wakacjach - screen okładki Fakt

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Andrzej Duda i Agata Duda publicznie nie szczędzą sobie czułości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×