Edyta Górniak kontra dziadkowie Allanka. Decyzja nastolatka podzieliła obie strony

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Allan Krupa na celowniku tabloidu. Ostatnia decyzja nastolatka podzieliła jeszcze bardziej jego matkę z byłymi teściami. Dlaczego?

Edyta Górniak jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w 1986 roku, kiedy założyła zespół. Występowała w musicalu Metro m.in. na Broadwayu. Jej jednym z największych dokonań jest występ na Eurowizji w 1994 roku, podczas której wyśpiewała dla Polski drugie miejsce. Na swoim koncie ma imponującą ilość nagród i wyróżnień.

W 2004 roku gwiazda postanowiła wycofać się z mediów i życia publicznego. Związała się wtedy z Dariuszem Krupą, któremu urodziła syna Allana. Edyta od wielu lat budzi kontrowersje w związku z wychowywaniem swojego dziecka. 17-latek nie podszedł w tym roku do matury, bo uważał, że nie jest mu to do niczego potrzebne:

Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu – ogłosił na swoim Instagramie.

Jego mama nie przekonywała go co do zmiany zdania:

Dla mnie ten kawałek papierka nie jest do niczego potrzebny. Życie pokazało, że jeśli jest się pracowitą i zdyscyplinowaną osobą, to w dobie dzisiejszego internetu, można uzupełnić tę wiedzę. Kiedyś były inne czasy. Ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i po prostu ominął mnie ten czas – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Edyta Górniak ma teraz większe zmartwienie, ponieważ jej syn zaczął palić papierosy. Usprawiedliwia go jednak tym, że 17-latek tworzy hip-hop i w takim towarzystwie się obraca.

Allan Krupa podejdzie do matury? Co na to Edyta Górniak?

Temat matury Allana Krupy powrócił w nowym wydaniu tygodnika Na żywo. To właśnie tam, głos zabrał przyjaciel rodziny, który ujawnił, że syn Górniak celowo nie zdawał egzaminu dojrzałości:

Pandemia, stres, zajęcia online… Czuł, że może mieć problem ze zdaniem egzaminów, oprócz historii, którą uwielbia.

Osoba z otoczenia piosenkarki zdradza, że chociaż Edyta Górniak ma pewien powód, który sprawia, że nie naciska na dalszą edukację syna – wierzy, że jest na tyle odpowiedzialny, że sam podejmie dla siebie najwłaściwszą decyzję. Jego dziadkowie mają zupełnie inne podejście i nie popierają stanowiska diwy:

Ona wie, że jej syn jest odpowiedzialny i ambitny, dlatego pozwala mu samodzielnie podejmować decyzję i zawsze go wspiera. Dziadkowie nie zamierzają stawać w tej dyskusji między Edytą i Allanem, bo nie chcą kolejnego rodzinnego konfliktu. Zależy im jednak, by ukochany wnuk  nie zamykał sobie drogi rozwoju – twierdzi źródło „Na żywo”.

Myślicie, że Allan Krupa podejdzie do matury?


Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą na próbie – Opole 2018

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą na próbie – Opole 2018

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×