Alicja Szemplińska zrobiła sobie dredy. Odważna metamorfoza jeszcze bardziej podkreśliła jej egzotyczną urodę

Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska pochwaliła się w sieci zupełnie nową fryzurą. Młoda wokalistka sprawiła, że jej egzotyczna uroda została jeszcze bardziej podkreślona. Zobaczcie, jak znakomicie wygląda. 

Alicja Szemplińska od dziecka związana jest z muzyką. Wokalistka już jako mała dziewczynka pobierała lekcje śpiewu. Jej pomysłem na wybicie się na muzycznym rynku był udział w popularnych telewizyjnych talent shows. Pochodząca z Ciechanowa nastolatka pierwsze zwycięstwo odniosła w 2016 roku, pojawiając się w formacie Hit, Hit, Hurra! W 2019 roku spróbowała swoich sił podczas przesłuchań do The Voice of Poland. Zachwyciła wszystkich jurorów swoim niesamowitym głosem. Pod skrzydłami duetu Tomsona i Baron przechodziła przez kolejne etapy show, docierając do ścisłego finału, w którym nie miała sobie równych. Wygrała tym samym nie tylko 50 tys. złotych, ale też pierwszy kontrakt płytowy.

Kolejnym wielkim sukcesem Alicji była wygrana w Szansa na sukces. Eurowizja 2020, tym samym została wyłoniona jako reprezentant Polski na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji. Na scenie w Rotterdamie miała pojawić się z balladą Empires. Niestety w zeszłym roku wydarzenie odwołano ze względu na pandemię, a w tym roku wybrano nowego reprezentanta, którym został Rafał Brzozowski.

Alicja Szemplińska zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Alicja dzięki udziałowi w muzycznym show zyskała sobie sporą grupę wiernych fanów. Internauci cały czas śledzą rozwój jej kariery i to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Młoda wokalistka ku uciesze swoich obserwatorów chętnie pokazuje, jak spędza czas. Dzieli się kolejnymi muzycznymi projektami, ale też różnymi ciekawostkami.

W sieci postanowiła pochwalić się także efektami sporej metamorfozy. Młoda gwiazda o egzotycznej urodzie zafundowała sobie nową fryzurę. Alicja swoje długie ciemne włosy pięknie zaplotła. Na jej głowie pojawiły się pasma o idealnym kształcie. Sądząc po uśmiechu i tym, co napisała widać, że jest bardzo zadowolona ze zmiany.

Kocham te warkocze – napisała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że tak odmieniona wygląda jeszcze piękniej. Zdjęcia Alicji znajdziecie w naszej galerii. Jak wam się podoba w takiej fryzurze? My jesteśmy zachwyceni.


Alicja Szemplińska w dredach

Alicja Szemplińska w dredach

Alicja Szemplińska w dredach

Alicja Szemplińska w dredach

Alicja Szemplińska w dredach

Alicja Szemplińska w dredach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×