Alicja Bachleda-Curuś błyszczała na imprezie w Polsce, a tabloid podał nowe wieści ws. jej związku z Colinem Farellem. Fani długo na to czekali!

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrel

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrel

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Tabloid przekazał nowe informacje ws. Alicji Bacheldy-Curuś i Colina Farella. Polscy fani gwiazd czekali na to od kilku lat.

Alicja Bachleda-Curuś zrobiła karierę jako młoda dziewczyna. Szerszej publiczności dała się poznać w roli Zosi w ekranizacji Pana Tadeusza Andrzeja Wajdy. Następnie jeszcze wiele razy pojawiała się w polskich, a z czasem również w zagranicznych produkcjach.

Na planie filmu Ondine poznała Colina Farrela. Przypadli sobie do gustu i zawarli związek. Jego owocem jest syn – Henry. Niestety w 2011 roku jego rodzice się rozstali. Od tego czasu Alicja jest samotną matką. Colin nie zapomniał o chłopcu i dba o to, aby utrzymywać z nim dobry kontakt. Aktualnie była partnerka aktora przebywa w Polsce, a jeden z tutejszych tabloidowi przekazał sensacyjne wieści na temat jej życia prywatnego.

Alicja Bachleda-Curuś w Polsce. Co przekazał tabloid?

Wczoraj wzięła udział w gali wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego w Sopocie. Zaprezentowała się w krótkiej, zielonkawej sukience, płaszczu i sandałach na obcasie. Sama nie dostała nagrody, jednak uraczyła zgromadzonych gości przemową. Podczas wizyty w Trójmieście towarzyszyli jej ochroniarze. Nowe doniesienia tabloidu „Na Żywo” każą jednak myśleć, że wkrótce u jej boku może się pokazywać ktoś bardziej znany!

Gazeta spekuluje, że Colin chce wrócić do ex-partnerki:

Choć wciąż jest z nią w kontakcie i utrzymują przyjacielskie relacje, chciałby odnowić bliższą znajomość. Dzisiaj przyznaje, że żałuje decyzji o rozstaniu z ukochaną. Wówczas zwyciężył jego egoizm, teraz wie, że źle zrobił. Zrobiłby wiele, by odzyskać zaufanie Alicji i dostać od niej jeszcze jedną szansę.

Niestety nie wiemy, na ile takie doniesienia są wiarygodne, ale jeśli rzeczywiście się potwierdzą, to przy następnej okazji irlandzki przystojniak może zaszczycić Polaków swoją obecnością. Życzylibyście sobie takiego obrotu sytuacji?

Alicja Bachleda-Curuś ostro o złym traktowaniu zwierząt

Alicja nie tylko co jakiś czas odwiedza Polskę, a również wypowiada się na tematy dotyczące naszej rzeczywistości. W ostatnim czasie ostro skrytykowała to, w jaki sposób są traktowane konie, wykorzystywane przez dorożkarzy do wożenia turystów w Krakowie. Przeczytacie o tym tutaj.


Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Alicja Bachleda-Curuś w Trójmieście

Komentarze

 • Małgorzata pisze:

  Pani Alicja, to piękna kobieta, do tego zdolna i mądra.
  Pewnie była bardzo zakochana i na pewno przeżyła rozstanie. Podoba mi się w niej to, że ceni swoją prywatność i szanuje siebie. Mam nadzieję, że cokolwiek postanowi, to będzie szczęśliwa i tego jej życzę.

  • Gość pisze:

   Bardzo zakochana? Szanuje siebie? Curuś synuś dupuś… i to po paru miesiącach znajomości, zaledwie.

  • Gość pisze:

   Pięknie pani napisała.Tak życzliwie,co niestety często się nie zdarza.Myślę tak samo i życzę pani Alicji dużo dobrego.Pani również.

  • Monika Pijas pisze:

   Trzymam kciuki za Collina i Alicje…oby im sie udało…tak jak mi i Nilsowi:)

  • Gość pisze:

   Ale przerżnięta jak ursusem pole..

  • Gość pisze:

   Pięknie i życzliwie, tylko nie wiele ma to wspólnego z rzeczywistością, w której ani wielkiej urody (z twarzy trochę koń), ani wielkich zdolności. Rozstanie było do przewidzenia, i tak było dość późne. Przynajmniej był z nią aż do porodu i w pierwszych miesiącach. Jak sobie tak życie zaplanowała, to sprytna. Jak była jak kotka na gorącym dachu i dziecko ma zupełnie z przypadku, to głupia że aż strach, ale o to jej nie podejrzewam. Jakby nie to dziecko nikt by o niej i jej romansie w Hollywood już nie pamiętał… Rodzina w Zakopanem na pewno musi być dumna, włożył jej sam Colin Farrell…

  • Tokyo pisze:

   Jak się inne Polki puszczają to jest dobrze, jakieś Margarety, Maryle, Wieniawy. Co wy ludzie nie widzicie, że żyjecie w świecie „30tu partnerów życiowych”, Frykowski, czy któryś tam, nie pamiętam miał 150 kobiet w łóżku.
   Rozwody to teraz codzienność. A Bachleda i tak ma słaby przemiał.
   Aktorka, nie aktorka, rozłożyła nogi celowo, nie celowo… Jakie ma to znaczenie? Dla mnie żadnego.

  • Gość pisze:

   @Tokyo: Żadnego, ale artykuł jest o ABC, a nie o Frykowskim, stąd komentarze o ABC. To prawda, słaby przemiał, ale dziecko po dwóch miesiącach znajomości, to chyba zaraz przy pierwszym razie z Farrellem od razie zaciążyła… Chyba, że ma taki standard, że idzie do łóżka w pierwszym dniu znajomości? Inne się puszczają, ale się zabezpieczają. Nie wrabiają gości. No ale to „sam Farrell”. Chciała mieć wieczną pamiątkę.

  • Szanuj bliźniego swego pisze:

   Czy wam ktoś zagląda do sypialni nie wasza sprawa co robi jest szczęśliwa i to najważniejsze.

  • Anna pisze:

   Pani Malgosiu podpisuje sie pod Pani Slowakei.A negatywne i zlosliwe oceny co niektorych wynikaja tylko z zazdrosci i podlosci ludzkiej.

  • Kolin Jebaka pisze:

   Chyba jakiś Gość tu ma małe ego między nogami że się tak podniecił w komentowaniu komu dała a komu nie i po jakim czasie. Zapewne sam pod fotkę cisnie a tu udaje Ojca Rydzyka. Co za ciotunio

  • Gośćja pisze:

   Super komentarz

  • Gość pisze:

   Chyba to żart jaka ona zdolna? A madra jak cygan..hahaha.. rżnie się aż w Polsce słychać

 • Gość pisze:

  Farrell nie jest Amerykaninem on pochodzi z Irlandi.

  • Gość pisze:

   Przecież jest napisane, że Irlandczyk 🤦‍♀️

  • Gość pisze:

   O really?

  • Gość pisze:

   Pisze
   Niestety nie wiemy, na ile takie doniesienia są wiarygodne, ale jeśli rzeczywiście się potwierdzą, to przy następnej okazji irlandzki przystojniak może zaszczycić Polaków swoją obecnością. Życzylibyście sobie takiego obrotu sytuacji?

 • Gość pisze:

  Piękna kobieta bardzo ją lubię

 • Gefi pisze:

  A kto ta Curuś?

 • Gość pisze:

  Zastanówcie się co piszecie kjak można pisać że złapała go na dziecko Alicja jest piękna kobietąinteligentna może mieć nie jednego a Wam kobiety żal dupę ściska z zazdrosi