Szukaj

Jennifer Aniston zachwyciła się seksownym Polakiem. Zrobiła mu nawet zdjęcie! Przystojniak dotarł do niego przez przypadek

Jennifer Aniston, zdjęcie Alexego Lubomirskiego

Alexi Lubomirski w obiektywie Jennifer Aniston

Alexi Lubomirski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych fotografów w światowym show-biznesie. Artysta, którego talent docenili nawet Meghan Markle i książę Harry, ma polskie pochodzenie ze strony ojca, jego matka zaś jest Urugwajką. Mieszkanka genów sprawiła, że egzotyczną urodą Lubomirskiego zachwycają się tysiące kobiet, łącznie z jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, Jennifer Aniston.

Alexi umieścił na swoim profilu na Instagramie prywatne, niepublikowane dotąd w mediach, zdjęcia z sesji Jennifer dla magazynu Harper’s Bazaar, której jest autorem. Jednak to nie fotografie aktorki były są największą gratką:

Jedna z moich pierwszych okładek dla Harper’s Bazaar, wiele, wiele księżyców temu, była z uroczą Jennifer Aniston. Podczas jednego ujęcia poprosiłem, żeby trzymała mój aparat kiedy będę robić jej zdjęcia. Udało jej się nawet zrobić kilka zdjęć. Parę lat później znalazłem kliszę w aparacie i wywołałem ją. Oto ona – zdjęcia Jennifer Aniston robiącej mi zdjęcia i na odwrót – napisał zaskoczony swoim odkryciem Alexi.

Czy Alexi Lubomirski ma żonę?

Alexi ma na swoim koncie 4-letni związek z brytyjską modelką, Jacquettą Wheeler, z którą rozstał się w 2007 roku. Obecnie, na stałe mieszka w Nowym Jorku, jest żonaty i ma synka. W 2009 roku poślubił stylistkę m.in. Lenny’ego Kravitza czy Jill Stuart, Giadę Lubomirski, w której żyłach płynie kubańsko-włoska krew. Co ciekawe, ślub wzięli w Polsce i to w miejscu niezwykle ważnym dla Lubomirskich, bo na zamku w Wiśniczu. Na weselu pojawiła się ponad setka gości z całego świata.

Alexi Lubomirski z żoną

Alexi Lubomirski z żoną i synem

„Byli totalnie wykończeni”. Alexi Lubomirski ujawnił intymne szczegóły z małżeństwa Meghan i Harry’ego!

UPS… Internauci dopatrzyli się potwornej wpadki na ślubnym portrecie Meghan i Harry’ego!

Na ślubie księcia Harry’ego był również przystojny Alexi Lubomirski z piękną żoną. Jej kreacja ma 50 lat i jest absolutną perełką


Alexi Lubomirski w obiektywie Jennifer Aniston

Alexi Lubomirski w obiektywie Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×