Szukaj

Jennifer Aniston zachwyciła się seksownym Polakiem. Zrobiła mu nawet zdjęcie! Przystojniak dotarł do niego przez przypadek

Jennifer Aniston, zdjęcie Alexego Lubomirskiego

Alexi Lubomirski w obiektywie Jennifer Aniston

Alexi Lubomirski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych fotografów w światowym show-biznesie. Artysta, którego talent docenili nawet Meghan Markle i książę Harry, ma polskie pochodzenie ze strony ojca, jego matka zaś jest Urugwajką. Mieszkanka genów sprawiła, że egzotyczną urodą Lubomirskiego zachwycają się tysiące kobiet, łącznie z jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, Jennifer Aniston.

Alexi umieścił na swoim profilu na Instagramie prywatne, niepublikowane dotąd w mediach, zdjęcia z sesji Jennifer dla magazynu Harper’s Bazaar, której jest autorem. Jednak to nie fotografie aktorki były są największą gratką:

Jedna z moich pierwszych okładek dla Harper’s Bazaar, wiele, wiele księżyców temu, była z uroczą Jennifer Aniston. Podczas jednego ujęcia poprosiłem, żeby trzymała mój aparat kiedy będę robić jej zdjęcia. Udało jej się nawet zrobić kilka zdjęć. Parę lat później znalazłem kliszę w aparacie i wywołałem ją. Oto ona – zdjęcia Jennifer Aniston robiącej mi zdjęcia i na odwrót – napisał zaskoczony swoim odkryciem Alexi.

Czy Alexi Lubomirski ma żonę?

Alexi ma na swoim koncie 4-letni związek z brytyjską modelką, Jacquettą Wheeler, z którą rozstał się w 2007 roku. Obecnie, na stałe mieszka w Nowym Jorku, jest żonaty i ma synka. W 2009 roku poślubił stylistkę m.in. Lenny’ego Kravitza czy Jill Stuart, Giadę Lubomirski, w której żyłach płynie kubańsko-włoska krew. Co ciekawe, ślub wzięli w Polsce i to w miejscu niezwykle ważnym dla Lubomirskich, bo na zamku w Wiśniczu. Na weselu pojawiła się ponad setka gości z całego świata.

Alexi Lubomirski z żoną

Alexi Lubomirski z żoną i synem

„Byli totalnie wykończeni”. Alexi Lubomirski ujawnił intymne szczegóły z małżeństwa Meghan i Harry’ego!

UPS… Internauci dopatrzyli się potwornej wpadki na ślubnym portrecie Meghan i Harry’ego!

Na ślubie księcia Harry’ego był również przystojny Alexi Lubomirski z piękną żoną. Jej kreacja ma 50 lat i jest absolutną perełką


Alexi Lubomirski w obiektywie Jennifer Aniston

Alexi Lubomirski w obiektywie Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Niepublikowane zdjęcia Jennifer Aniston

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×