Aleksandra Żebrowska pokazała imponujące krągłości na chwilę przed porodem. Zdradziła, ile waży

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska niebawem zostanie mamą po raz czwarty. Pokazała się fanom tuż przed porodem i zdradziła, ile obecnie waży.

Aleksandra Żebrowska zyskała popularność w momencie, gdy zaczęła się spotykać ze znanym aktorem. Z Michałem szybko zostali okrzyknięci jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Zakochani sformalizowali związek i pomimo dzielącej ich różnicy wieku, udowodnili, że idealnie do siebie pasują. Od samego początku łączy ich podobny temperament i ogromne poczucie humoru. Mają spory dystans do siebie i świata. Wspaniale także sprawdzają się w roli rodziców.

Małżonkowie wychowują już trzech synów. Najstarszy z nich to Franciszek, który ma już 12 lat. Doczekał się on dwóch młodszych braci: 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Teraz rodzina Żebrowskich znowu się powiększy. Przyszła mama jakiś czas temu zdradziła, że już niedługo powitają na świecie córeczkę. Gratulacjom od fanów nie było końca.

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch na chwilę przed porodem

Aleksandra bardzo prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła całkiem sporą społeczność. Żona aktora ujęła internautów swoją szczerością. Nie kreuje bowiem idealnego instagramowego świata i pokazuje, jak naprawdę wygląda jej życie. Nie stroni też od dobrego humoru, który udziela się otoczeniu. Traktuje siebie i świat dookoła ze sporą dawką optymizmu i dystansu, dzięki czemu fanki tak chętnie podglądają jej publikację.

Przyszła mama jest już na ostatniej prostej przed kolejnym porodem. Od momentu, w którym ogłosiła ciążę, chętnie pokazuje jak zmienia się jej ciało. Tak też było w poprzedniej ciąży. Tym razem w czasie upałów postanowiła wskoczyć do basenu. Przy okazji zdradziła, że waży 83 kilogramy. Zestawiła ze sobą dwa zdjęcia, zrobione w odstępie kilku tygodni.

Kilka tygodni i parę kilo później – napisała.

Brzuszek Oli jest już sporych rozmiarów, co zwiastuje, że rodzina niebawem się powiększy. Fanki oczywiście nie poskąpiły komplementów.

 • Piękna mama.
 • Ach te włosy w ciąży.
 • Gdyby wszystkie kobiety w ciąży tak przepięknie , kobieco i promiennie wyglądały to ledwo by urodziły, już chciałyby zachodzić w kolejną.
 • Jak zawsze piękna.
 • Najpiękniejsze 83 kg ever.

Trzeba przyznać, że Ola w końcówce ciąży wygląda rewelacyjnie. Razem z nią odliczamy dni do narodzin córeczki.


Aleksandra Żebrowska w czwartej ciąży

Aleksandra Żebrowska w czwartej ciąży

Aleksandra Żebrowska w czwartej ciąży

Aleksandra Żebrowska w czwartej ciąży

Ola Żebrowska z winem

Ola Żebrowska z winem

Komentarze

 • Ela pisze:

  Ale ma dziwną twarz, przeciętną, bardzo przeciętnej urody, czy ona nie ma lustra w domu, ani ładna ani ambitna. Czy kobietą ambitna tak postępuje, te zdjęcia. Żenujące, a co na to w przyszłości dzieci. Czy kobietą ambitna tak postępuje ????,

 • Gość pisze:

  Cenzura działa. Otóż to jest OKROPNE PANI OLU. BRAK TAKTU I KLASY.

 • Gość44 pisze:

  TRAGEDIA

 • Gośćmatka pisze:

  Głupszych zdjęć nie mogła wymyśleć,bez siodełka proszę i może mózg gdzieś odnajdzie,wstyd tak się pokazywać i obnosić pani Olu nie wszyscy to lubia

  • Gość pisze:

   pani Ola super wygląda. A pani nie musi oglądać tych zdjęć. Po co tyle krytyki? Z pewnością jest pani praktykująca katoliczka

 • Anna pisze:

  Kolejny raz odrzucono mój zupełnie niewinny komentarz nt. Państwa Żebrowskich. Ciekawe dlaczego?

 • Joanna pisze:

  Żenująca pani. Sądziłam, że i kolega małżonek ma więcej oleju w głowie. Biedne dzieci. Już słyszę uwagi ich szkolnych kolegów. Nie mogę opublikować tego niewinnego komentarza. Cenzura działa.

 • Joanna pisze:

  Żenująca pani. Sądziłam, że i kolega małżonek ma więcej oleju w głowie. Biedne dzieci. Już słyszę uwagi ich szkolnych kolegów.

 • Gość pisze:

  Wyglądasz tragicznie więcej szacunku dla własnych dzieci!!!!!

  • Gość pisze:

   Tragiczne są te komentarze…cisza byłaby tu jak najbardziej na miejscu….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×