Szukaj

Ola Żeborwska zamieszkała na wyspie w… kuchni. Wnętrza piękne, ale miejsca do pracy raczej mało wygodne

Aleksandra Żebrowska pracuje na wyspie

Aleksandra Żebrowska pracuje na wyspie

Aleksandra Żebrowska na Instagramie pokazała, jak pracuje. Chociaż nie jest to zbyt wygodne, rozsiadła się na kuchennej wyspie. Zobaczcie zdjęcie.

W tym roku Aleksandra Żebrowska została mamą po raz trzeci. Wraz z mężem, Michałem, powitali na świecie synka, Feliksa. Od momentu porodu dumna mama co jakiś czas pokazuje zdjęcia dziecka, zabiera głos na tematy związane z macierzyństwem. Chociaż z reguły jej słowa są okraszone dobrym humorem, zdarza się, że nie brakuje w nich także bolesnych doświadczeń.

Tak jak niedawno, gdy udzieliła wywiadu dla Wysokich Obcasów. Żebrowska zabrała głos na temat utraconych ciąż. Wyjaśnia, że mówi o tym głośno, bo sama po stracie dziecka, czytała historie pań, które mają za sobą podobne doświadczenia:

Ogromną ulgę przynosiła mi świadomość, że nie jestem sama. Mimo że osobiście nigdy nie uczestniczyłam w tych dyskusjach, to możliwość przeczytania szczegółów dotyczących doświadczeń innych kobiet dodawała mi otuchy. Widziałam, co te kobiety czuły, że wszystko tak samo analizowały, że często ich obawy, ale też nadzieje, pokrywały się z moimi. Zobaczyłam, że da się wyjść z tego smutku.

Aleksandra Żebrowska pracuje na kuchennej wyspie. Internauci są zachwyceni

Aleksandra, oprócz udzielenia wywiadu, w ostatnim czasie stara się być aktywna w social mediach. To właśnie tam w czwartkowy wieczór udostępniła zdjęcie, które pokazuje, jak pracuje. Żebrowska rozsiadła się na kuchennej wyspie, przed nią znajduje się laptop, za nią kubki po napojach oraz wózek dziecka.

Życie na wyspie  #islandlife — napisała Aleksandra Żebrowska w opisie pod zdjęciem.

Chociaż kuchenna wyspa nie wygląda na zbyt wygodne miejsce do pracy, jest umiejscowiona w pięknym otoczeniu. Nie brakuje tam stylowych szafek, a nawet półki z książkami. Zarówno wystrój, jak i pomysłowość Oli sprawiła, że internauci są pod sporym wrażeniem. Dowodem są komentarze, które umieszczają pod wpisem:

  • Ja też chcę na taką wyspę, z braku laku zawsze może być stołowa, grunt, by mnie dzieci nie znalazły. Biuro idealne.
  • Zazdro! Nie pomyślałam, żeby zrobić sobie taką wyspę.
  • Uf dobrze, że na takiej a nie jakieś Love Island czy inne takie takie. Ps. Świetna kuchnia, pięknie jest wyposażona.

Wam także się podoba ten wystrój?


Ola Żebrowska pracuje na kuchennej wyspie

Ola Żebrowska pracuje na kuchennej wyspie

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska - Dzień Chłopaka 2020

Ola Żebrowska - Dzień Chłopaka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×