Ola Szwed odwiedziła dom z „Rodziny zastępczej”. Tak dzisiaj wygląda kultowa willa z serialu

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed przez wiele lat grała w serialu Rodzina Zastępcza. Gwiazda podjechała pod słynny dom, gdzie rozgrywała się akcja serialu. Zobaczcie, jak zmieniło się to miejsce. 

Aleksandra Szwed w show-biznesie obecna jest od najmłodszych lat. Popularność zyskała dzięki serialowi Rodzina Zastępcza. Wcielała się tam w postać Elizy, czyli adoptowanej córki państwa Kwiatkowskich. Ten sitcom pojawiał się na ekranie Polsatu przez kilka lat, a gwiazda dosłownie dorastała na oczach fanów. Od tamtej pory nie może ona narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów, którzy skrzętnie śledzą to, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym.

Od kilku lat jest ona w szczęśliwym związku z Krzysztofem Białkowskim. Zakochani wychowują wspólnie dwoje dzieci. Ich synek Borys ma już 6 lat, a w tym roku doczekał się młodszej siostry. Gwiazda informację o drugiej ciąży przekazała w Prima Aprillis, dlatego wielu fanów myślało, że jest żart. Dopiero po kilku dniach dodając kolejne zdjęcia z brzuszkiem, aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości.

Aleksandra Szwed pokazała, jak teraz wygląda dom z serialu Rodzina Zastępcza

Ola jest jedną z tych gwiazd, które są niezwykle aktywne na Instagramie. Przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic jeżeli chodzi o swoją pracę i kolejne zawodowe wyzwania, ale konsekwentnie chroni wizerunek swoich pociech. Chociaż często maluchy goszczą w social mediach, to zawsze kadruje ich zdjęcia w ten sposób, by nie pokazywać zbyt wiele.

Ostatnie zdjęcie, jakie trafiło na profil Oli, wywołało lawinę komentarzy. Gwiazda zawędrowała bowiem pod dom, w którym rozgrywała się akcja serialu Rodzina Zastępcza. Słynny adres Frezji 15, przez lata niewiele się zmienił i internauci nie mieli problemu z rozpoznaniem miejsca.

Gdy w drodze powrotnej z pracy, by uniknąć korków, zapuszczasz się w labirynt podwarszawskich uliczek… i przypadkiem (!!!), po latach, los kieruje Cię pod adres dziwnie znajomy…

Gwiazda pod postem oznaczyła także wszystkich aktorów, którzy w serialu grali jej rodzeństwo, czyli: Monikę Mrozowską (Majkę), Misheel Jargalsaikhan (Zosię), Sergiusza Żymełkę (Filipa), Wiktorię Gąsiewską (Dorotę), Adama Zdrójkowskiego (Piotrusia), Kubę Zdrójkowskiego (Pawełka). Długo nie musiała czekać na reakcję. Wiktoria Gąsiewska zaprosiła serialową siostrę na herbatę. Okazało się, że mieszka niedaleko.

Halo siostro! Wpadaj na herbatkę następnym razem! Dziwnym trafem mieszkam niedaleko! – napisała Wiktoria.

Oglądaliście Rodzinę Zastępczą? Pamiętacie dom rodzinny Kwiatkowskich?


Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Jarosław Boberek na planie serialu Rodzina zastępcza

Jarosław Boberek na planie serialu Rodzina zastępcza

Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazuje córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×