Aleksandra Szwed o drugiej ciąży, powrocie do formy po porodzie i łączeniu kariery z macierzyństwem

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed od kilku tygodni wciela się w najważniejszą rolę w życiu. Gwiazda karierę zawodową łączy z macierzyństwem. W lipcu na świat przyszło jej drugie dziecko. Jak wraca do formy sprzed ciąży?

Aleksandra Szwed do show-biznesu trafiła jako kilkuletnia dziewczynka. Zagrała w kultowym sitcomie stacji Polsat. Na planie serialu Rodzina zastępcza wcieliła się w postać Elizy, czyli adoptowanej córki państwa Kwiatkowskich. Przez kolejne kilka lat grała w uwielbianej przez widzów produkcji i dorastała na oczach fanów. Z kilkulatki zmieniła się w przepiękną kobietę.

Ola nigdy nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Serial otworzył jej drogę do dalszej kariery, a w show-biznesie odnalazła się wręcz znakomicie. Życie w blasku fleszy umiała połączyć ze szczęściem, które udało jej się zbudować z dala od kamer. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Białkowskim. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci.

Aleksandra Szwed o drugiej ciąży i powrocie do formy po porodzie

Aleksandra Szwed po raz pierwszy została mamą 6 lat temu. To właśnie wtedy na świat przyszedł jej synek Borys. W kwietniu poinformowała, że razem z ukochanym spodziewają się drugiego dziecka. Na samym początku wielu fanów uznało to za primaaprilisowy żart. Szybko jednak okazało się, że jest to prawda, a gwiazda otrzymała mnóstwo gratulacji.

W lipcu na świat przyszła córeczka aktorki. Ola w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak się czuje i jak dochodzi do formy po ciąży:

Czujemy się fantastycznie. Cieszymy się tym stanem. Ja karmię, ale chciałam zaapelować do pań po drugiej stronie, aby pamiętały o tym, że to jest kwestia mega indywidualna i aby nie zwracały uwagi na to, kto i kiedy. Ja się staram nie brać udziału w tym wyścigu kto, kiedy, ile brzucha zrzucił. W okresie ciąży, połogu, to jest nieistotne. Trzeba się skupiać na radości, którą dają nam nasze latorośle.

Szwed dość długo ukrywała swój wyjątkowy stan:

To nie jest tak, że my się nie chcemy dzielić takimi informacjami. Zwłaszcza w trudnych czasach. Ale tu są pewne wybory. Albo się dzielimy tym ze światem i godzimy na to, że świat przeżywa to na swój sposób z nami, albo się nie dzielimy i mamy to dla siebie. Ja nie żałuję tego, jak to wypadło. Mogliśmy się cieszyć tym w gronie rodziny. Zawsze starałam się funkcjonować w tym show-biznesie, będąc mamą w taki sposób, że to ja idę do pracy. Ja pracuję w tym show-biznesie i póki moje latorośle nie stwierdzą, że też mają ochotę spróbować tej przygody, to tak będzie. Ale nie krytykuję żadnej mamy, która w ten sposób funkcjonuje. To jest ich wybór i ich prawo. Ze swoimi wyborami żyjemy nie tylko my, ale także nasze dzieci i ja się staram dać im opcję wyboru.

Czy aktorka zamierza dalej łączyć karierę z macierzyństwem?

Wszystko jest kwestią wyważenia. Uważam, że absolutnie można się spełniać zawodowo, mając dzieci. A można też wybrać bycie mamą, będąc w domu i spełniać się w takiej materii. Ja wybrałam to pierwsze, nie żałuję. Nie widzę w tym żadnych problemów, bo mam fantastycznego partnera, który spełnia się w roli ojca znakomicie, w związku z tym radzimy sobie z tym.

Cała rozmowa poniżej:


Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed na wakacjach

Aleksandra Szwed na wakacjach

Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski

Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×