Szukaj

Pierwsza polska gwiazda urodziła w 2021 roku! Pokazała maleńką córeczkę: „Oto i ona”

Która gwiazda urodziła w 2021 roku?

Która gwiazda urodziła w 2021 roku?

Polski show-biznes przeżywa baby-boom. Właśnie dowiedzieliśmy się o pierwszym w tym roku porodzie jednej z gwiazd. Gratulacje płyną od fanów i znanych aktorek.

Dopiero co pisaliśmy o zbliżających się porodach w polskim i zagranicznym show-biznesie, a tu taka niespodzianka. Jedna z gwiazd serialowych właśnie poinformowała, że została mamą. Jej pierwsze dziecko przyszło na świat 1 stycznia, tuż po północy. Po porodzie postanowiła nie tylko pokazać światu swoją słodką córeczkę, ale też poinformować fanów o ciąży, którą miesiącami skrzętnie ukrywała przed mediami.

Aleksandra Mikołajczyk urodziła

Aleksandra Mikołajczyk w tym roku skończy 39 lat. Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi, a popularność przyniosły jej role w wielu znanych serialach. Zagrała m.in. w M jak miłość, Samym życiu, Pensjonacie pod Różą, Oficerach. Jej umiejętności docenili fani teatru. Na co dzień jest gwiazdą Teatru Nowego w Łodzi. Ma również doświadczenie w zawodzie prezenterki. Prowadziła program Rytm miasta w TVN Warszawa oraz kanał informacyjny w wirtualnej telewizji Lookr.tv.

O życiu prywatnym Aleksandra niechętnie mówi publicznie. Nie informowała mediów o swoim związku. Takich danych nie znajdziemy nawet na Wikipedii i Filmwebie. Oknem na świat, przez które można podglądać codzienne, domowe życie aktorki jest jej profil na Instagramie. To właśnie tam pochwaliła się, że została mamą.

Aleksandra Mikołajczyk urodziła córkę, dla której wybrała imię Marysia:

Oto i ona – nasza ukochana Marysia! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na cały 2021 rok! Niech będzie on pomimo trudnych momentów pełen miłości i szczęścia – napisała w którym komunikacie, który opatrzyła rozkosznym zdjęciem noworodka.

Wspaniała nowina ucieszyła fanów i przyjaciół gwiazdy, którzy w komentarzach ślą gratulacje. Na wieść o przyjściu na świat Marysi z entuzjazmem zareagowali m.in. Elżbieta Romanowska, Marta Żmuda Trzebiatowska i Magdalena Górska.

My również dołączamy się do gratulacji i witamy na świecie pierwsze dziecko w polskim show-biznesie urodzone w 2021 roku.


Aleksandra Mikołajczyk urodziła

Aleksandra Mikołajczyk urodziła

Aleksandra Mikołajczyk w wiosennej stylizacji 2017

Aleksandra Mikołajczyk w wiosennej stylizacji 2017

Aleksandra Mikołajczyk – premiera

Aleksandra Mikołajczyk – premiera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" + 35-lecie Piotra Gąsowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×