Córka Bogusława Lindy wygląda jak rasowa supermodelka z lat 90. Na premierze „Psów” wszyscy patrzyli tylko na nią!

Aleksandra Linda – córka Bogusława Lindy na premierze

Aleksandra Linda – córka Bogusława Lindy na premierze "Psy 3"

Córka Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel, to postać w polskim show-biznesie nietuzinkowa. 28-letnia modelka i aktorka pojawiła się na premierze Psów 3. Wyglądała zjawiskowo!

Aleksandra Linda ma 28 lat i głównie zajmuje się modelingiem, podobnie jak kiedyś jej mama, Lidia Popiel. Ale od czasu do czasu próbuje też swoich możliwości w aktorstwie. Debiutowała w filmie Totem. Teraz możemy ją oglądać w Psach 3.

Mogłoby się wydawać, że Ola ma łatwiej, bo jest córką znanego aktora, ale nic bardziej mylnego. Aleksandra Linda przeszła przez wszystkie etapy castingu, który wcale nie był taki prosty. Władysław Pasikowski uznał, że była najlepsza! Mało tego, jak podają media, reżyser nie wyklucza, że ta współpraca będzie miała ciąg dalszy.

[wp_quiz id=”1295″]

Córka Bogusława Lindy – kariera aktorska

W ubiegłym roku mogliśmy ją zobaczyć w epizodzie w filmie Diablo. Zagrała u boku Cezarego Pazury. Aktor wspomina ich spotkanie na planie filmu.

Pamiętam ją jako malutką dziewczynkę, a dzisiaj jest chyba wyższa ode mnie. Podeszła do mnie i powiedziała „cześć wujek”… – opowiadał  Cezary Pazura.

Z tego wynika, że przynajmniej nie będzie musiała się przedstawiać znajomym słynnego ojca. Na planie filmowym dobrze jest być z miejsca wśród swoich. Jednak nie wszyscy tak życzliwie przyjęli obecność Aleksandry Lindy w ekipie filmowej. Jest jeden malkontent!

Córka Bogusława Lindy – Psy 3. W imię zasad

Córka Bogusława Lindy – Psy 3. W imię zasad

Podobno wielki ojciec, Bogusław Linda wcale nie jest zadowolony, że córka wchodzi do show-biznesu. Któż lepiej od niego wie jaki to ciężki kawałek chleba? Pan Bogusław zaliczył przecież gigantyczne sukcesy i spektakularne porażki. Ale konia z rzędem temu, kto dorosłej kobiecie spróbuje czegoś zabronić.

Psy 3: Aleksandra Linda na premierze filmu

Tym bardziej, że Ola ma bardzo intrygującą urodę od której trudno oderwać spojrzenie. Jej wielkie oczy, szeroki uśmiech, wydatne usta i policzki powodują, że niezwykle przykuwa uwagę. Ciemna połyskliwa sukienka z dużym dekoltem i włosy gładko zaczesane do tyłu powodowały, że na premierze Psów 3 jej uroda jeszcze bardziej się uwydatniła.

Wyglądała jakby była siostrą Angeliny Jolie. Jeśli w dodatku odziedziczyła talent po ojcu, to z taką uroda z pewnością osiągnie gigantyczny sukces. Czyżbyśmy mieli do czynienia z narodzinami gwiazdy?


Córka Bogusława Lindy – Psy 3. W imię zasad

Córka Bogusława Lindy – Psy 3. W imię zasad

Aleksandra Linda – Psy 3. W imię zasad

Aleksandra Linda – Psy 3. W imię zasad

Aleksandra Linda – Psy 3. W imię zasad

Aleksandra Linda – Psy 3. W imię zasad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×