Gwiazdy na premierze filmu „Psy 3. W imię zasad”: Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Maria Sadowska

Psy 3. Premiera filmu

Psy 3. Premiera filmu

Film Psy 3. W imię zasad niebawem wejdzie na ekrany kin. Za nami uroczysta premiera z udziałem obsady i gwiazd. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? M.in. Karolina Szostak, Edyta Herbuś i Aleksandra Linda.

17 stycznia na ekrany kin w całym kraju wejdzie kontynuacja kinowego hitu sprzed lat. Film Psy 3. W imię zasad ma szansę powtórzyć sukces poprzednich części, które w latach 90. biły rekordy oglądalności. Sporym atutem produkcji jest obecność aktorów, których mogliśmy oglądać na ekranie 30 lat temu. W główne postaci wcieli się, między innymi, Marcin Dorociński, Bogusław Linda i Cezary Pazura.

Trzecia część Psów opowiada o Franzu Maurerze, który po 25 latach odsiadki wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego. Co wydarzy się dalej? Odpowiedź na to pytanie zdążyli już poznać uczestniczy uroczystej premiery, która miała miejsce dzisiaj.

Psy 3. W imię zasad: Gwiazdy na premierze filmu

W warszawskim kinie roiło się od gwiazd. Na czerwonym dywanie mogliśmy oglądać część obsady filmu oraz postaci ze świata rozrywki.

Na premierze Psów 3. W imię zasad pojawili się m.in. Karolina Gilon, Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Katarzyna Bonda, Maria Sadowska, Joanna Majstrak, Marcin Gortat, Paulina Chylewska, Marcin Dorociński i wielu innych.

Zdjęcia w galerii.


Karolina Szostak – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Karolina Szostak – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Edyta Herbuś – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Edyta Herbuś – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Karolina Gilon – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Karolina Gilon – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×