Szukaj

Aleksandra Kwaśniewska na balu z córką Berlusconiego. Powaliła dekoltem wśród światowej elity

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem, które wygrzebała z czeluści archiwum domowego. To właśnie tak się bawiła za czasów prezydentury swojego ojca. Jak wyglądała na zdjęciu z córką Berlusconiego?

Aleksandrę Kwaśniewską najwyraźniej zebrało na wspominki, albo może porządkowała domowe papery, bo dogrzebała się zdjęcia, na którym, jeszcze jako córka urzędującego prezydenta RP, balowała w towarzystwie innych znanych potomkiń. Jak wyglądała?

Aleksandra Kwaśniewska na zdjęciu z Silvią Berlusconi. Jak wyglądała?

Ola Kwaśniewska trzyma się z dala od świata show-biznesu, ale prężnie prowadzi konto na Instagramie, które śledzi prawie 170 tysięcy internautów. To właśnie dla nich publikuje zawsze przemyślane posty, które podpisuje jedynie hasztagami, których została okrzyknięta królową. Dzieli się szczegółami małżeństwa z Kubą Badachem, bardzo często chwali się swoim psem, Luną, czasem komentuje bieżące wydarzenia, a wielu, którzy próbowali hejtować jej posty przekonało się, że ma cięty język i nie ma co z nią zadzierać. Zawsze w swoim niepowtarzalnym stylu potrafi takiego delikwenta sprowadzić na właściwe tory.

Aleksandra nigdy nie wykazywała aspiracji, żeby dołączyć do czołówki polskich celebrytów, choć ma ku temu wszelkie predyspozycje. Najbliżej tego była, kiedy wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie tańczyła z Rafałem Maserakiem i zajęła drugie miejsce, a Polacy pokochali ją za poczucie humoru, wyczucie stylu i ogromny dystans do siebie.

Na jej profilu na Instagramie można znaleźć niezłe smaczki z życia córki byłego prezydenta. W czwartek na przykład pochwaliła się – jak to określiła – wykopaliskiem archeologicznym. To fotografia sprzed lat.

Zdjęcie zostało wykonane w Paryżu jeszcze za czasów prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Ola może miała wtedy jakieś 24 lata. Na ujęciu, które pokazuje, jest najprawdopodobniej na balu debiutantek, czyli corocznej imprezie modowej, na której spotykają się młode dziewczęta z kilkunastu krajów. Aleksandra prezentuje się bardzo wytwornie. Wybrała niebieską kreację z głębokim dekoltem. Błyszczące zdobienia na sukience powodują, że Ola cała błyszczy. Pozowała u boku córki innego znanego polityka, Silvio Berlusconiego.

Można odnieść wrażenie, że dawniej to ona dopiero imprezowała.


Aleksandra Kwaśniewska na archiwalnym zdjęciu

Aleksandra Kwaśniewska na archiwalnym zdjęciu

Ola Kwaśniewska na balu debiutantek

Ola Kwaśniewska na balu debiutantek

Aleksandra Kwaśniewska nazwała meża

Aleksandra Kwaśniewska nazwała meża "pelikanem"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×