Aida Kosojan-Przybysz kim jest najsłynniejsza polska wizjonerka i jasnowidzka? Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Aida

Aida

Aida Kosojan-Przybysz miała zaledwie 4 lata, kiedy pojawiła się jej pierwsza wizja. Była wtedy u babci, a sąsiedzi szukali swojej córki, która zaginęła.  4-letnia wtedy dziewczynka powiedziała na głos - "ale ona nie zaginęła, tylko wyszła za mąż". Okazało się to prawdą. W ówczesnym czasie w Gruzji, gdzie wychowywała się Aida porwania młodych kobiet, aby się z nimi ożenić były dość powszechne. I rzeczywiście następnego dnia córka sąsiadów wróciła do domu z mężem i teściami. Od tej pory Aida wykorzystuje dar jasnowidzenia aby pomagać innym. Z jej usług korzystają gwiazdy, milionerzy i politycy, a nawet policja w poszukiwaniu osób zaginionych. Aida przewidziała między innymi pandemię i katastrofę smoleńską. Jest też utalentowaną artystą, a jej przeboje mają setki milionów odtworzeń na youtubie. Jak wygląda i czym obecnie się zajmuje najsłynniejsza jasnowidzka w kraju?  

Aida Kosojan-Przybysz do Polski przybyła ponad 30 lat temu. Do naszego kraju przywiodła ją miłość, którą zresztą przepowiedziała jej babcia. Podczas studiów ekonomicznych w Kijowie babcia Aidy miała wizję, że jej wnuczka pozna przystojnego blondyna i wyjedzie z nim zagranicę. Przepowiednia się sprawdziła.

Aida urodziła się w Batumi, w ormiańskiej rodzinie. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po swoich babkach Annie i Margo. Obie były jasnowidzami. Podobnie jak praprababka Aidy – Zofia. Kiedy dar objawił się w ich czteroletniej wnuczce pouczyły dziewczynkę, żeby nie mówiła na głos przy obcych o swoich wizjach, bo może ściągnąć na siebie kłopoty. W ateistycznym z założenia byłym ZSRR wszelkie przejawy duchowości były delikatnie mówiąc niemile widziane. Ojciec Aidy, z wykształcenia muzyk, po którym Aidą odziedziczyła talent muzyczny, był podobnego zdania. Dlatego Aida została wysłana na uniwersytet w Kijowie, aby studiować ekonomię ze specjalnością kredyty i finanse. Studia ukończyła z wyróżnieniem i to właśnie w Kijowie poznała swojego przyszłego męża Adama, Polaka, którego w swoich wizjach zobaczyła jej babka.

Aidą już od ponad 30 lat mieszka w Polsce. Tutaj również obok korzystania ze swojego daru jasnowidzenia zaczęła również karierę artystyczną.A to wszystko dzięki współpracy z polską kompozytorką, legendą polskiej piosenki Katarzyną Gaertner, autorką słynnej „Małgośki”.

W studiu Polskiego Radia nagrała swoją pierwszą piosenkę – Za Tobą szalałam. Utwór pojawił się na płycie Gaetrner – Czar korzeni. W 2001 roku Aidzie udało się wydać solową płytę, którą zatytułowała po prostu Aida. Na krążku znalazły się autorskie piosenki, w większości oparte na motywach gruzińskich i ormiańskich. Aranżację do utworów przygotowała krakowska grupa Max Klezmer Band. W tym samym roku wydała też płytę z kolędami. Po czterech latach wokalistka wydała kolejny krążek – Nagie myśli, z którego pochodzi piosenkaNie ma złej pogody:

I chociaż te trzy dziedziny ekonomia, wizjonerstwo i muzyka, którymi się interesuje wydają się być przeciwnościami, to sama artystka zapewniała w jednym z wywiadów, że to wszystko tworzy spójną całość.

W każdym z tych przypadków cyfry, liczby odgrywają znaczącą rolę. Matematyka operuje liczbami, tak samo jak przeznaczenie; wszystko wydarza się w jakiś konkretny dzień, w jakąś konkretną godzinę, w określonym czasie, gdy ma się ileś tam lat. I wreszcie muzyka – to jest też matematyka, można ją zapisać w postaci nut, półnut. No i muzyka oddaje emocje, jakimi odbieramy świat – mówił Aida.

Aida Kosojan-Przybysz: czym się obecnie zajmuje?

Aida nadal zajmuje się ona muzyką. Zmieniła jednak swoich odbiorców. Gwiazda komponuje i śpiewa utwory przeznaczone dla najmłodszych. Pierwszą płytę z piosenkami dla dzieci wydała 9 lat temu. Krążek Aida dzieciom pokrył się platyną.

W maju 2021 na rynek trafił album Zgadnij, co to jest za zwierzę, na którym znajduje się 10 utworów opowiadających o zwierzętach. Gwiazda jest autorką wszystkich tekstów do piosenek. Płyta powstała przy współpracy z kompozytorem i producentem Kubą Galińskim. Jeden z największych hitów Aidy zna każde dziecko, bo Mucha w mucholocie, to piosenka, którą odtworzono już ponad 185 milionów razy (!) na YouTube. Takimi liczbami może się pochwalić niewielu nawet zagranicznych artystów.

Aida cały czas zajmuje się też przepowiadaniem przyszłości. To, że zostanie jasnowidzem, przewidziała już jej babcia, gdy artystka była jeszcze niemowlęciem. Gwiazda w jednym z wywiadów wytłumaczyła, jak przychodzą do niej wizje.

Przychodzi człowiek i ja na niego patrzę, jakbym robiła mu prześwietlenie klatki piersiowej. Nawet jeżeli ktoś ma tyle samo lat, to prześwietlenie u każdego będzie inne, zależnie jakie życie prowadzi, jaki ma układ genetyczny, fizyczny, energetyczny, mentalny. Każdy ma swój indywidualny problem i dla każdego istnieje indywidualne rozwiązanie – zdradziła w rozmowie z „Vivą!”.

 

Jakiś czas temu gwiazda udzieliła także wywiadu portalowi Plejada, w którym opowiedziała, jak będzie według niej wyglądał świat po pandemii.

Mi się wydaje, że świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia. (…) Na razie te kolory widzę w sepii. Widzę, że w niektórych sytuacjach będzie duża delikatność, a ostrość kolorów będzie drażnić. Teraz człowiek jest wystraszony i tak naprawdę, to jest tak, jakbyśmy wychodzili z takiego bunkru. (…) Nie mogę powiedzieć ogólnie o świecie, bo każdy kraj będzie to przeżywał inaczej. (…) Ziemia krzyczy, żeby człowiek przestał bruździć.

Aida przewidziała m.in. powódź w 1997 roku, tragedię smoleńską oraz pandemię koronawirusa. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

Aida Kosojan-Przybysz: Potęga obfitości

Obecnie Aida postanowiła się podzielić swoją mistyczną wiedzą przekazywaną w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie i przygotowała program rozwoju osobistego Potęga obfitości. To ponad 30 godzin kursu on-line, w którym odsłania swoją wiedzę zdobywaną przez lata swojej praktyki jako jasnowidz – nie ma tego w żadnych książkach ani internecie. To mądrość przekazywana i pielęgnowana od wieków. Wiedza, którą Aidą czerpała od swoich babek, które również posiadały dar jasnowidzenia. Dzięki niej udało jej się pomóc już tysiącom ludzi. Sprowadzić do ich życia miłość, zdrowie i dobrobyt.

O całym projekcie wizjonerka napisała na swoim Facebooku:

Bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić projektem, nad którym ostatnio pracowałam. Potęga Obfitości to ponad 30 godzin wykładów online i doświadczenie 30 lat mojej pracy. To wskazówki, jak osiągnąć dobrostan i omijać objazdy na drodze do szczęścia. Jeśli chcesz dowiedzieć się o starcie programu, wejdź na www.potegaobfitosci.pl Do zobaczenia!

Bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić projektem, nad którym ostatnio pracowałam. Potęga Obfitości to ponad 30…

Posted by Aida Kosojan-Przybysz official on Wednesday, November 3, 2021

Aida Kosojan-Przybysz: dzieci i życie prywatne

Aida nadal zajmuje się tym, co kocha najbardziej, czyli muzyką i pomaganiem ludziom za sprawą swojego daru jasnowidzenia. Miała także czas na to, by ułożyć sobie życie prywatne. Razem z mężem Adamem mieszka w Warszawie, gdzie wychowują dwie córki: 27-letnią Alicję i 14-letnią Margo. Wizjonerka była niedawno gościem programu Miasto Kobiet, w którym opowiedziała o swoim darze jasnowidzenia. Jej starsza córka również dostrzega to, że ona i młodsza siostra, są obdarzone wyjątkową intuicją.

Moim zdaniem my z Margo mamy dużą intuicję, to jest pewne, przynajmniej jeśli chodzi o nasze sprawy. Ale ja nigdy nie otworzyłam w sobie tego, co ma mama. Jesteśmy blisko siebie i widzę, że to pod wieloma względami ma także swoją ciemną stronę, jest ogromnym ciężarem, obarcza wielką odpowiedzialnością. To bagaż, który niesie się przez życie – mówiła Alicja Przybysz.

Razem ze swoimi pociechami Aida pojawiła się niedawno w magazynie Viva!. Jedno ze zdjęć z Alicją i Margo udostępniła na Instagramie. Dzięki niemu możecie ocenić, jak bardzo córki podobne są do znanej matki.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Aidy. Poniżej przypominamy także jedną z piosenek gwiazdy, czyli singiel Kiedy Cię kocham wydany w 2000 roku.


Aida Kosojan-Przybysz z córkami Alicją i Margo

Aida Kosojan-Przybysz z córkami Alicją i Margo

Aida Kosojan-Przybysz z córką Alicją

Aida Kosojan-Przybysz z córką Alicją

Aida Kosojan-Przybysz z mężem Adamem

Aida Kosojan-Przybysz z mężem Adamem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie pytam skąd się biorą tacy idioci tylko co za debile ich sponsorują . Kobieto weź się do uczciwej pracy . No chyba że jesteś tępą dzidą bez szkoły to już za późno na normalną pracę. Zapewne też jakaś pijaczka jat ten jackowski czy jak mu tam . Nostradamusy z tvnu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×