Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zaszyła się w domu przed koronawirusem. Nie jest sama

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Koronawirus w Polsce. Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała fanom za wsparcie podczas jej debiutu i pokazała, jak walczy z COVID-19. Zdjęcie gwiazdy rozczula.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą wielki powrót do pracy po długiej nieobecności. Gwiazda nie wróciła jednak do telewizji – usłyszeliśmy ją w audycji radiowej, której została gospodynią. Na antenie internetowego newonce.radio poprowadziła swój autorski program Life Balance, w którym przeprowadza wywiady z silnymi, inspirującymi kobietami.

Obecnie w Polsce panuje stan zagrożenia epidemicznego w związku z pandemią koronawirusa. Zarażonych jest ponad 60 osób. Agnieszka Woźniak-Starak w trosce o zdrowie swoje i swoich bliskich podjęła decyzję, do której rząd namawia większość Polaków – gwiazda poddała się dobrowolnej kwarantannie, promując przy tym coraz głośniejszą akcję #zostajewdomu.

Agnieszka Woźniak-Starak walczy z koronawirusem

Decyzja Agnieszki jest nie tylko godną naśladowania postawą dla jej fanów na Instagramie (obserwuje ją ponad pół miliona osób!), ale przede wszystkim ogromnym powodem do radości dla jej czworonogów, których grono wczoraj powiększyło się o kolejnego. Dziennikarka pokazała zdjęcie, do którego zapozowała wtulona w swojego rudego psa.

Dziękuję, że byliście w tym tygodniu ze mną. Tymczasem #zostajewdomu i znam takich, co się z tego bardzo cieszą! Ps. Niech jego mina Was nie zmyli.

Internauci błyskawicznie odpowiedzieli na wpis swojej ulubienicy. Jedni gratulowali jej rozwagi, inni świetnego debiutu w radiu.

  • Aga super. Twój radiowy głos robi swoje.
  • Super się słuchało Cię.
  • U mnie też Figarko zadowolony że mamcia w domu.
  • Dobry przykład dla innych pani Agnieszko – pisali komentujący.


Agnieszka Woźniak-Starak z psem

Agnieszka Woźniak-Starak z psem

Agnieszka Woźniak-Starak - 7. pies

Agnieszka Woźniak-Starak - 7. pies

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy dzień pracy w radiu

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy dzień pracy w radiu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×