Szukaj

Ślub Zosi Ślotały w obiektywie Agnieszki Woźniak-Starak. Dopiero teraz widać, jak było luksusowo

Agnieszka Woźniak-Starak ślub Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak ślub Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak była jednym z gości na weselu Zofii Ślotały i Kamila Haidara. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie pary młodej i film z imprezy. Zabawa przednia i dopiero tam widać, jak było luksusowo.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub. Para pobrała się wczoraj, a ceremonia odbyła się w bajkowym klimacie, w tajemnicy przed mediami. Już w październiku 2019 gwiazda zdradziła nam co nieco na temat wielkości imprezy:

To będzie bardzo prywatna ceremonia, absolutnie nie chcę angażować w to mediów. Jak już się wydarzy, to podzielimy się wesołą nowiną, ale to jest taki czas, gdzie chcemy spędzić z naszymi przyjaciółmi, żeby każdy czuł się komfortowo – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, narzeczeni powiedzieli sobie tak w Łazienkach Królewskich. Przyjęcie weselne odbyło się w luksusowej restauracji Belvedere. O podniebienie gości zadbał szef kuchni, znany widzom z Top Chefa, Sebastian Olma.

Z naszych informacji wynika, że na weselu pojawiło się tylko 20 gości. Ślotale i Haidarowi w dniu ślubu towarzyszyli przyjaciele i najbliższa rodzina.

Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara – brata Kamila – zdradził nasz informator.

I to właśnie na profilu prezenterki pojawiło się jeszcze niepublikowane zdjęcie pary młodej i krótki film z imprezy.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała film i zdjęcie z wesela Zosi Ślotały

Nie od dziś wiadomo, że stylistka i prezenterka są sobie bliskie. Nic dziwnego więc, że Agnieszka pojawiła się na krótkiej liście gości. Panna młoda wyglądała zjawiskowo w niebanalnym stroju, o czym pisaliśmy tutaj.

W czwartkowy wieczór na profilu Agnieszki Woźniak-Starak pojawiła się relacja z wydarzenia. Dopiero tam widać, jak było luksusowo. Jest też niepublikowane zdjęcie młodej pary. Z krótkiego nagrania wynika, że zabawa była znakomita. Były śpiewy i tańce. Rej wiódł pan młody. Atmosfera zdecydowanie sprzyjała, żeby cieszyć się szczęściem Zosi i Kamila. Kilka zdjęć w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - ślub Zosi Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak - ślub Zosi Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak - ślub Zosi Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak - ślub Zosi Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak - ślub Zosi Ślotały

Agnieszka Woźniak-Starak - ślub Zosi Ślotały

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×