Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak radzi sobie z żałobą i zwróciła się do fanów z poruszającym apelem

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na spacer z psami. Relacją z tej krótkiej przechadzki podzieliła się na Instagramie, gdzie zaapelowała do swoich fanów. O co?
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, chociaż w ostatnim czasie w social mediach jest mniej aktywna niż kiedyś, co jakiś czas publikuje nowe wpisy, w który zwraca się do swoich fanów. Tak jak w Święta Bożego Narodzenia, które spędzała na Podhalu. Stamtąd złożyła swoim obserwującym przepiękne życzenia na nadchodzący rok, a także pochwaliła się ekipą, z którą spędzała czas w górach.

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

We wtorkowy poranek z kolei gwiazda pochwaliła się jednym ze swoich porannych nawyków, które pozwalają jej zachować dobrą kondycję, a także sprawiają, że przyjemnie rozpoczyna dzień. Dziennikarka wybrała się na spacer ze swoimi psami, o czym poinformowała swoich obserwatorów.

Wybrała las, który pokazała swoim fanom. Przy ten okazji zwróciła się do z ważną prośbą. Zaapelowała, by jej fani chodzili na spacery, na które powinni zabierać ze sobą psy.

Psy są super, słuchajcie. Kocham je strasznie, las też jest super. Chodźcie na spacery i miejcie psy. Ludzie, którzy mają psy, podobno żyją dłużej – mówiła uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze z psami

Kiedy wróciła z lasu, wybrała się na kolejny spacer, na którego zaprosiła najstarszego ze swoich piesków.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Gdzie?

Agnieszka powoli wraca nie tylko na na social media, ale prawdopodobnie także do pracy. Jak donosili jakiś czas temu dziennikarze Super Expressu, Woźniak-Starak na antenie Newonce Radio poprowadzi audycję radiową, w trakcie której będzie rozmawiać na kobiece tematy. Decyzję pomógł jej podjąć Kuba Wojewódzki:

Bardzo ją wspierał w trudnych chwilach i to on namówił ją do współpracy z tym radiem. Sam bowiem ma tam audycję w każdy poniedziałek, którą prowadzi z Piotrem Kędzierskim – donosił tabloid jakiś czas temu.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy z autorskim programem. Wiemy, z jakim


Agnieszka Woźniak Starak na spacerze

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze w lesie

Agnieszka Woźniak Starak na spacerze w lesie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×