Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła fanom piękne życzenia. Tak spędza tegoroczne święta

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Święta gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak spędza Boże Narodzenie na Podhalu. Gwiazda pokazała piękne zdjęcie z gór. Internauci i gwiazdy zachwycają się widokami oraz urodą gwiazdy.

Agnieszka Woźniak-Starak tegoroczne święta postanowiła spędzić na Podhalu – miejscu, które w jej sercu zajmuje szczególne miejsce. Gwiazda nie zapomniała o swoich fanach, którym przekazała najlepsze świąteczne życzenia. Do swojego postu dołączyła fotografię na tle imponujących, przykrytych śniegiem gór.

Jak i gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędza święta?

W udzielonym niedawno telewizyjnym wywiadzie, dla Dzień Dobry TVN, Agnieszka zdradziła, że swoją przyszłość wiąże z życiem w górach. To właśnie w tym miejscu odnalazła swój azyl. Na południu Polsku ma nie tylko najbliższych przyjaciół, ale też miejsce, w którym może poukładać myśli i w spokoju przygotować się do powrotu do pracy.

Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po tragicznej śmierci męża, Piotra. Po jego odejściu podjęła decyzję o rezygnacji z prowadzenia programów rozrywkowych. Wtedy planowała wyprowadzkę w góry, na stałe:

Chyba do takiego świata nie chcę wracać. I tak jak na początku w ogóle myślałam, że nie chcę wracać do tego świata, i myślałam, żeby zmienić ten mój świat. Żeby nauczyć się żyć na nowo, to muszę wszystko zmienić. Miałam nawet taki pomysł, że wyjeżdżam na parę miesięcy na Podhale i moi Górale mnie do tego bardzo mocno zachęcali. Znaleźli mi cudowny dom, wszystko było przygotowane, ale potem tutaj zaczęło się dużo dziać. (…) Teraz chciałabym robić wiele rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. To jest jakiś taki początek. Nie chcę już wracać do tego, co było. Chciałabym robić mądre rzeczy i mam nadzieję, że one są jeszcze przede mną. Myślę, że ten 2020 rok będzie taki, który da mi wiele odpowiedzi na wiele pytań.

Na Podhalu Agnieszka może wyciszyć się w towarzystwie życzliwych sobie osób.

Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem – napisała na Instagramie.

Internauci natychmiast zaczęli życzyć Agnieszce wesołych świąt. Wielu zachwyciło się również jej słowiańską urodą:

  • Piękna – napisała Maja Sablewska.
  • Dobrze Cię widzieć. Pięknie wyglądasz – skwitował Andrzej Patałacha, fryzjer gwiazd.
  • Do twarzy ci w górach. Niech się marzenie spełnia – dodała Maria Konarowska.
  • Wszystkiego najlepszego Aga – czytamy we wpisie Angeliki Głaczkowskiej.

My również dołączamy się do życzeń. Wesołych i spokojnych świąt.


Święta gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak w górach

Święta gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak w górach

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×