Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła fanów zdjęciem w jesiennym klimacie. Tylu komplementów nie zebrała chyba żadna gwiazda

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Wośniak-Starak wybrała się na spacer do parku i pochwaliła pięknym zdjęciem w jesiennym klimacie. Gwiazda zebrała za nie sporo komplementów. Zobaczcie, jak świetnie wyglądała.

Agnieszka Woźniak-Starak sympatie widzów zaskarbiła sobie już wiele lat temu. Karierę na antenie zaczynała w TVP. Widzowie mogli ją zobaczyć w tak popularnych formatach jak Kawa czy herbata i Pytania na śniadanie. Później rozpoczęła się jej współpraca z TVN. Tam poprowadziła między innymi Azja Express, czy magazyn o show-biznesie Na językach. Od zeszłego roku jest jedną z gospodyń Dzień Dobry TVN. W porannym formacie stworzyła wspaniały duet z Ewą Drzyzgą. Chociaż dziennikarki wcześniej znały się jedynie z widzenia, to od razu pojawiła się między nimi chemia i wspaniale się dogadują, co zdecydowanie dostrzegli widzowie.

Agnieszka jest nie tylko świetną dziennikarką, ale też kobietą o wielu pasjach. Nade wszystko kocha zwierzęta. Jest właścicielką kilku psów i chętnie włącza się w akcje charytatywne dla czworonogów. Uprawia też jazdę konną. Ostatnio upust swojej wielkiej kreatywności dała, nawiązując współpracę z jedną z marek odzieżowych i tworząc ich nową kolekcję.

Agnieszka Woźniak-Starak w jesiennej sesji zdjęciowej

Agnieszka jest nie tylko ulubienicą widzów i wielką profesjonalistką na ekranie, ale też modowym drogowskazem dla wielu kobiet. Gwiazda ma niebywałe wyczucie stylu i dzięki temu jest inspiracją dla innych Polek. Znakomicie odnajduje się w trendach, czemu chyba nikt nie może zaprzeczyć. Każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie, to prawdziwa gratka dla paparazzi, którzy nie odstępują jej na krok.

W czwartkowy wieczór pojawiła się na Konkursie Chopinowskim, na który wybrała bardzo prostą stylizację składającą się z czarnego garnituru i białej koszuli. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. W podobnym stroju wybrała się też na jesienny spacer do parku. Tym razem do marynarki i spodni dobrała czarną koszulę i kowbojki w tym samym kolorze. Wszystko ożywiła żółtą neonową torebką. Jednak najpiękniejszą ozdobą był jej szczery uśmiech i piękne jesienne tło.

Właśnie odkryłam, że lubię jesień – napisała pod zdjęciem.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami, nie szczędząc Agnieszce sporej dawki komplementów.

  • Piękna zawsze i ten uśmiech.
  • Wygląda Pani pięknie Pani Agnieszko, a czerń jest kolorem szyku i elegancji.
  • Cudowna, najpiękniejsza.
  • Klasa i szyk. Uwielbiam od zawsze.
  • Pięknie.

My również uwielbiamy prezenterkę w takim wydaniu.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Agnieszka Woźniak-Starak na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Agnieszka Woźniak-Starak - gala Herbapolu

Agnieszka Woźniak-Starak - gala Herbapolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×