Agnieszka Woźniak-Starak została projektantką. Chwali się premierową kolekcją sukienek i zdradza, kto stoi za jej plecami. „Nasza polska Victoria Beckham”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała własną kolekcję ubrań, o czym poinformowała na Instagramie. Zdradziła, czym inspirowała się podczas pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat jest związana z telewizją TVN. Prowadzi ważne wydarzenia emitowane na łamach stacji, a także jest jedną z gospodyń Dzień Dobry TVN. Oczarowuje oglądających zarówno profesjonalizmem, jak i swoimi stylizacjami, które są dobrze dobrane do jej sylwetki.

Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała własną kolekcję ubrań

O tym, że Woźniak-Starak doskonale odnajduje się w trendach, raczej nie można mieć wątpliwości. Prezenterka ma niesamowity gust, którym postanowiła się podzielić ze swoimi sympatykami. Nawiązała współpracę z jedną z marek i pomogła stworzyć nową, zachwycającą kolekcję.

Gwiazda TVN w nowym wpisie na Instagramie opowiedziała o szczegółach projektu. Podkreśliła, że lubi bawić się modą, a od wielu lat chętnie sięga po produkty jednej marki. W pewnym momencie postanowiła napisać do projektantek i zapytać, czy zgodziłyby się na wspólną kolekcję:

Lubię modę. Lubię się nią bawić, traktować z przymrużeniem oka, nie boję się kontrowersji, czasem szukam w modzie szaleństwa. Na pewno nie lubię nudy. Dlatego tak chętnie noszę ubrania Vicher, jednej z najbardziej oryginalnych marek na polskim rynku. Zakochałam się w ich projektach parę lat temu i tak już zostało, aż pewnego dnia pomyślałam – a może siostry Vicher, Inez i Kasia, zgodziłyby się na wspólną kolekcję? Nawet się wtedy nie znałyśmy, zapytałam, zgodziły się natychmiast. Po pierwszym spotkaniu wiedziałyśmy już, że musimy to zrobić, a potem wszystko potoczyło się błyskawicznie.

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, czym inspirowała się tworząc swoje projekty. Wyraziła nadzieję, że ubrania spodobają się internautom:

Dziś z wielką przyjemnością przedstawiam Wam naszą wspólną kolekcją „Zocha”, kolorową jak obrazy Zofii Stryjeńskiej, niezwykłej kobiety i jednej z moich ulubionych artystek. W naszej kolekcji znajdziecie motywy z prac Stryjeńskiej, szczyptę Podhala, w końcu artystka spędziła w Zakopanem szmat życia, a moja słabość do gór również nie słabnie. Będzie wariacja na temat stroju do jazdy konnej, wiadomo! A wszystko w klimacie moich ukochanych lat 70. Krótko mówiąc, mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Fani prezenterki nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach gratulują dziennikarce sukcesu:

  • Już mi się podobają rzeczy z waszej kolaboracji i na pewno coś sobie przygarnę … Też lubię ta markę, bardzo kobieca i ultra oryginalna , mam parę ciuszków od nich i znajdzie się miejsce w szafie na kolejne.
  • Zapowiada się pięknie. Pewnie nie będą to stroje na moją kieszeń, ale chętnie popodziwiam.
  • Cudne rzeczy, gratulacje. Nasza polska Vicotria Beckham.

Nie da się ukryć, że ubrania, które zaprojektowała Agnieszka Woźniak-Starak świetnie się prezentują.


Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje swoją kolekcję ubrań

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×