Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała kolekcję ubrań! Fanki oszalały na widok kreacji we wzory. „O kurde, ale ładna”. Potwierdzamy!

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała kolekcję ubrań, o czym poinformowano na Instagramie. Do sieci trafiła jedna z kreacji, która zauroczyła internautki.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z głównych gwiazd TVN-u. Regularnie pojawia się przed kamerami, gdzie prowadzi Dzień Dobry TVN, a także ważne koncerty i wydarzenia emitowane na łamach stacji. Zachwyca widzów profesjonalizmem, przygotowaniem do pracy, a także kreacjami, które przeważnie są przemyślane.

Nie jest tajemnicą, że Woźniak-Starak ma doskonałe wyczucie stylu. To niejednokrotnie można dostrzec na zdjęciach, które robią jej paparazzi. Przeważnie Agnieszka pewnie pozuje przed obiektywami i obdarza fotografów uśmiechem. Nie inaczej było m.in. podczas ślubu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak.

Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przed kościołem. Dzięki nim wiadomo, że Agnieszka na tę okazję wybrała przepiękną, długą kreację do kostek. Miała luźny krój, a także pasek w talii, który podkreślał sylwetkę gwiazdy. Dobrała do niej prostokątną torebkę oraz kremowe sandałki na koturnie. Postawiła na rozpuszczone włosy, a także delikatny, dziewczęcy makijaż (więcej na ten temat tutaj).

Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała kolekcję ubrań

Woźniak-Starak nie tylko wybiera trafione stylizacje, ale także swoim wyczuciem mody podzieliła się z innymi. Współpracując z jedną z marek zaprojektowała kolekcję ubrań, w tym przepiękną, niebiesko-czarną kreację. Dziennikarka, oprócz tego, że pomogła stworzyć ubrania, została też twarzą kampanii, o czym poinformował na Instagramie dziennikarz Michał Zaczynski:

Dziś premierowo tylko na moim blogu: wspólna kolekcja @vicher_official i @aga_wozniak_starak, która została także twarzą kampanii. Patronką i główną inspiracją kolekcji jest Zofia Stryjeńska, diwa polskiego art deco, ale znajdziemy i Podhale lat 70., sporo świetnych dzianin i wariacje na temat jazdy konnej.

Kreacja zaprojektowana przez Agnieszkę przypadła do gustu internautom. Pod adresem dziennikarki nie szczędzą komplementów. Podkreślają, że wygląda świetnie:

  • O kurde ale ladna sukienka.
  • Sama elegancja szyk styl życia i mega.
  • Genialna !!!! Serio mega mi się podoba ten pomysł! Agnieszka Woźniak-Starak wygląda świetnie w tej kreacji. Super.

Trzeba przyznać, że suknia robi wrażenie.


Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała linię ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała linię ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×