Szukaj

Agnieszka Włodarczyk pokazała partnera, a fani dostrzegli ciekawy szczegół. Małgosia Rozenek też to widzi!

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk dodała zdjęcie z partnerem, a internauci szaleją w komentarzach. Zauważyli coś nieoczekiwanego. Nawet Małgorzata Rozenek się z nimi zgodziła.

Agnieszka Włodarczyk największą popularność zdobyła rolą, którą zagrała na początku swojej kariery. W latach 90. pojawiła się u boku Bogusława Lindy w filmie Sara, dzięki czemu zyskała sporą grupę wiernych fanów. Później bawiła wszystkich do łez, gdy grając w serialu 13 posterunek wcieliła się w postać młodszej siostry posterunkowego Czarka. W tej roli mogliśmy oglądać Cezarego Pazurę. Później przyszła rola w komedii E=MC2. Te trzy projekty zdecydowanie otworzyły jej drogę do dalszej kariery i pozwoliły zbudować swoją pozycję w branży.

Obecnie aktorka nie jest już tak aktywna w show-biznesie jak jeszcze kilka lat temu. Ma jednak grono fanów, które cały czas śledzi jej poczynania. Gwiazda bardzo prężnie prowadzi konto w social mediach, na którym chwali się nowinkami ze swojego życia zawodowego, ale także prywatnego. Agnieszka niedawno pochwaliła się także nowym związkiem. Na samym początku nie afiszowała się z kiełkującym uczuciem. Obecnie nie ma przed obserwatorami żadnych tajemnic i chętnie dzieli się swoim szczęściem. Aktorka właśnie udostępniła zdjęcie z partnerem, które wzbudziło sporo emocji.

Agnieszka Włodarczyk pokazała partnera

Agnieszka postanowiła uciec przed szarą jesienią i pandemią w znacznie przyjaźniejsze miejsce. Razem z ukochanym Robertem Karasiem wyjechali na egzotyczne wakacje. Zakochani wypoczywają na wyspie Gili, która znajduje się blisko bardziej znanej Bali. To właśnie tam ładują swoje baterie na całą zimę. Gwiazda dodała zdjęcie z ukochanym, a fani bardzo rozpisali się w komentarzach. Większość z nich zgodnie twierdzi, że są oni do siebie tak podobni, że mogliby przedstawiać się jako rodzeństwo.

To uczucie kiedy niczego byś nie zmieniła…#love #miłość #spokój #harmonia

Pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komentarzy, w których internauci napisali o swoich spostrzeżeniach. Również Małgosia Rozenek zauważyła ich niebywałe podobieństwo.

  • Ale jesteście do siebie podobni.
  • Wyglądacie jak brat i siostra.
  • Jesteście do siebie podobni, to niesamowite.
  • #siblings – napisała Małgosia Rozenek, co po angielsku oznacza rodzeństwo.

Rzeczywiście nie da się ukryć, że Robert i Agnieszka są do siebie podobni. Obydwoje mają ciemną karnację i ciemne włosy. Ich rysy twarzy również zaskakują. Zdecydowanie można by ich było pomylić z rodzeństwem.


Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×