Szukaj

Agnieszka Włodarczyk już nie ukrywa swojego pięknego partnera. Razem wyglądają jak para nastolatków

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk od jakiegoś czasu est szczęśliwie zakochana. Gwiazda nie ma zamiaru ukrywać swojego uczucia. Właśnie pochwaliła się w social mediach zdjęciem z ukochanym. 

Agnieszka Włodarczyk swoją filmową karierę rozpoczęła w wielkim stylu. Gwiazda zagrała u boku Bogusława Lindy w filmie Sara. Produkcja ta w latach 90. była jednym z największych kinowych hitów. Do dzisiaj fani chętnie wracają do tego wcielenia gwiazdy. Była to zdecydowanie furtka, która tworzyła jej drogę do kariery. Kolejnym przełomowym momentem w jej zawodowej drodze był film E=MC2. Swoje komediowe wcielenie mogła pokazać rolą w serialu 13 posterunek, gdzie zagrała młodszą siostrę posterunkowego Czarka, w którego postać wcielał się Cezary Pazura

Agnieszka teraz jest już znacznie mniej aktywna, a jej kariera przez ostatnich kilka lat bardzo zwolniła. Nadal ma jednak grono wiernych fanów, którzy bacznie śledzą to co dzieje się w życiu ich ulubienicy. Nie da się ukryć, że największe zainteresowanie wzbudzają jej związki. Aktorka ma za sobą już kilka bardzo medialnych relacji. Była związana między innymi z biznesmenem Jakubem Sićko, z którym pojawiła się nawet na okładce magazynu Viva. Prasa jednak najbardziej rozpisywała się o uczuciu, które łączyło ją z Mikołajem Krawczykiem. Zakochani zaręczyli się w 2013 roku, kilka lat późnej poinformowali o rozstaniu. Od pewnego czasu serce aktorki znowu jest zajęte.

Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem

Agnieszka Włodarczyk jest aktywna w social mediach i to właśnie tam pokazuje wybrane kulisy swojego życia. Od niedawna na publikowanych przez nią zdjęciach pojawia się Robert Karaś. Jest to triathlonista, a zarazem rekordzista świata na dystansie potrójnego Iron Mana w 2018 roku i podwójnego Iron Mana w 2017 i 2019 roku, rekordzista Polski na dystansie Iron Mana w 2019 roku. Iron Man to najbardziej wymagająca odmiana triathlonu.

Z okazji obchodzonego wczoraj dnia chłopaka Agnieszka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje razem ze sportowcem. Fotografie opatrzyła tylko jednym hastagiem i emotikonem czerwonego serca.

#dzieńchłopaka❤️

View this post on Instagram

#dzieńchłopaka❤️

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów, którzy zgodnie twierdzą, że Agnieszka i Robert idealnie do siebie pasują.

  • Mega do siebie pasujecie.
  • Jesteście piękni i podobni do siebie… przeznaczeni.
  • Mega się na Was patrzy. Dużo miłości gołąbeczki.
  • Super zdjęcie. Piękna para.
  • Wyglądacie razem przepięknie.

Trudno się nie zgodzić z internautami. Tych dwoje idealnie do siebie pasuje. Podobnie jak fani Agnieszki życzymy im dużo szczęścia.


Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem

Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×