Podekscytowana Agnieszka Włodarczyk z dużym brzuchem chwali się resztą wyprawki dla malucha. Teraz wystarczy tylko poczekać na dzidzię

Agnieszka Włodarczyk - wyprawka

Agnieszka Włodarczyk - wyprawka

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się w relacji na Instagramie resztą wyprawki dla maluszka, który już niebawem pojawi się na świecie. Jakie rzeczy pokazała podekscytowana aktorka?

Agnieszka Włodarczyk jest już na ostatniej prostej do porodu. Ciężarna aktorka jest w trakcie kompletowania wyprawki dla maluszka i ostatnich przygotowań na jego przyjęcie.

Wszystkim dzieli się na Instagramie ze swoimi fankami, które często pyta o radę, jak wówczas, gdy uciążliwe zatrzymywanie wody przez organizm utrudniało jej życie.

Ja ostatnio, kiedy się budzę, mam takie spuchnięte ręce, że nie mogę ich ścisnąć – mówiła.

Niezawodne fanki poradziły jej, żeby piła napar z pietruszki i z pokrzywy. Wygląda na to, że pomogło, bo Agnieszka ze zdwojona energią urządza ogród i przystosowuje garaż na siłownię. Wszystko, żeby po narodzinach jej pierwszego dziecka dom był idealny.

Mimo że już jakiś czas temu pokazywała zakupy, to w środę podzieliła się z fankami kolejną partią wyprawki dla malucha.

Agnieszka Włodarczyk z wielkim brzuchem pokazuje wyprawkę

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już niedługo będą mogli przytulić maluszka. Nie zdradzili jeszcze, czy czekają na chłopca, czy dziewczynkę, a kolory wyprawki absolutnie nie sugerują płci.

Aktorka dzięki radom fanek, zdołała już zgromadzić niemało ubranek. Zadowolona jakiś czas temu pochwaliła się zakupami.

Byłam dzisiaj w jednym z takich tanich sklepów z rzeczami dla dzieci, które mi poleciłyście, gdzie śpioszki zamiast 200 zł kosztują 15. I sprawdziłam. To wcale nieprawda, że w takich sklepach jest głównie chińszczyzna. Chińszczyzna kojarzy mi się z tandetą, farbowanymi rzeczami rakotwórczymi i innymi takimi. A nagle się okazuje, że są śpioszki z bawełny organicznej, normalnej, w normalnej cenie, 15 zł takie śpioszki kosztują.

Gotowe jest już także łóżeczko-dostawka, wanienka z przewijakiem, które niedawno montował partner Agnieszki Robert Karaś, a także wózek, który wzbudził kontrowersje. Pisaliśmy o tym tutaj.

W środę Agnieszka otworzyła kolejne paczki i pochwaliła się pięknymi, mięciutkimi gadżetami uszytymi przez polską firmę. Ekscytowała się wygodnym, mięsistym kokonem:

No przyznajcie, sami byście chcieli tam zasnąć. Jakie to miękkie, aksamitne, miłe – mówiła.

Pokazała ręczniki, kocyk, poduszkę, przytulankę i rożek. Wszystko w neutralnych beżach i szarościach. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wyprawką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×