Oskarżyli Włodarczyk o retuszowanie zdjęć z wakacji. Aktorka w mocnym poście odpowiedziała na zarzuty: „Korzystam z fototapety, bo…”

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu przebywa w Hiszpanii. Niedawno internauci zarzucili gwieździe, że przerabia zdjęcia. W nowym wpisie na Instagramie odpowiedziała na te zarzuty.

Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą. Powitała na świecie Milana, którego ojcem jest jej partner Robert Karaś. Chociaż aktorka przez długi czas była bardzo aktywna zawodowo, postanowiła się nieco przebranżowić. Zamiast na występach przed publicznością, skupia się na działalności w sieci.

Włodarczyk zdradziła, że chce spędzić z dzieckiem jak najwięcej czasu. By jednak nie ucierpiał na tym jej domowy budżet, została influencerką i jak deklaruje na razie nie chce inaczej pracować:

Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba, czy nie.

Agnieszka Włodarczyk przerabia zdjęcia z wakacji?

Włodarczyk prężnie działa więc na Instagramie, gdzie relacjonuje podróż do Hiszpanii. To właśnie tam pochwaliła się apartamentem, w jakim mieszka z synem i partnerem. Mają do dyspozycji mieszkanie, z którego rozciąga się widok na morze. To estetyczne, proste wnętrze z balkonem, z którego można podziwiać okolicę.

Agnieszka Włodarczyk niedawno podzieliła się też kadrem ze spaceru, na który wybrała się z synem. Pozuje z wózkiem na tle miasta, co krótko skomentowała:

Fajnie jest czasami zabłądzić;) #marbella #hiszpania #costadelsol

Wpis wywołał poruszenie wśród internautów. Część z nich w komentarzach zarzuciło aktorce, że przerobiła swoje zdjęcie w Photoshopie. Gwiazda nie pozostawiła tego bez reakcji. Dodała kolejny wpis, w którym ironicznie odniosła się do oskarżeń:

Mój ostatni post wywołał dyskuję, jakobym wstawiała swoją postać w tło hiszpańskich zabudowań. Tak moi drodzy, korzystam z fototapety bo tak naprawdę nie ma mnie w Hiszpanii, ale tak bardzo chcę być, że po nocach między karmieniami przerabiam swoje fotki siedząc na Wawrze. Pozdrawiam zatem ze studia z fototapetą przedstawiającą Estepone, stół i krzesła.

Fani podchwycili ton wpisu i w komentarzach żartowali z pojawiających się zarzutów:

  • Super odpowiedz. Poproszę taką fototapetę…
  • Czego to już ludzie nie wymyślą? Brawa za ripostę.
  • Jak ja Cię uwielbiam Aga! Rozwaliłaś system!

Trzeba przyznać, że Agnieszka Włodarczyk użyła naprawdę celnej riposty.


Agnieszka Włodarczyk o zdjęciach z wakacji

Agnieszka Włodarczyk o zdjęciach z wakacji

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk w Marbelli

Agnieszka Włodarczyk w Marbelli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×