Agnieszka Włodarczyk szybko nie wróci do show-biznesu: „Czy muszę? Nie!”. Gwiazda znalazła lepszą fuchę

Agnieszka Włodarczyk z synem

Agnieszka Włodarczyk z synem

Agnieszka Włodarczyk rozgadała się na temat powrotu do pracy. Kiedy planuje zakończyć urlop macierzyński i czym zajmuje się obecnie?

Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim partnerem na początku lipca powitała na świecie syna, Milana. Odkąd chłopiec dołączył do jej rodziny, aktorka stała się bardzo aktywna w social mediach, gdzie pokazuje wybrane momenty z codzienności oraz rozprawia na temat macierzyństwa.

Aktorka od początku może liczyć na wsparcie Roberta Karasia, który chętnie pomaga jej w domowych obowiązkach. Od pierwszych dni życia synka chętnie zostaje z nim sam i doskonale odnajduje się w swojej roli. Dowodem na to może być nagranie, które udostępniła gwiazda. Widać na nim, jak jej partner czule zajmuje się chłopcem.

Kiedy Agnieszka Włodarczyk kończy urlop macierzyński?

Agnieszka po porodzie postanowiła zrezygnować z pracy i w pełni poświęcić się opiece nad Milanem. Tylko raz zrobiła wyjątek i wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki.

W najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, czy i kiedy planuje wrócić do pracy. Okazuje się, że po narodzinach malucha, rozpoczęła również nowy rozdział w karierze zawodowej:

Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką”
Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego.

Gwiazda zdradziła, że w tym czasie Milan pozostawał pod opieką ojca. Obaj jednak znajdowali się w pobliżu, dzięki czemu mogła w pełni skupić się na zawodowych obowiązkach. Urlop macierzyński pozwolił jej rozwinąć skrzydła w nowym zawodzie. Jaką fuchę znalazła? Agnieszka skupia się na swojej działalności w mediach społecznościowych.

Zaznaczyła, że gdyby miała wrócić do show-biznesu, musiałaby zabierać Milana ze sobą na plan zdjęciowy, a nie chce tego robić. Na obecnym etapie życia, bardzo podoba jej się praca influencerki, ponieważ dzięki niej może w pełni cieszyć się macierzyństwem, a przy tym dobrze zarobić.

Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm- nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co?
Póki co, nie chcę inaczej
Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie.

Fanki są pod ogromnym wrażeniem tego, jak Włodarczyk podchodzi do macierzyństwa. Wiele osób zauważyło, że jest jedną z niewielu gwiazd, które postanowiły odłożyć na bok plany wielkiej kariery, by w pełni poświęcić się wychowywaniu dziecka:

  • Agnieszko masz bardzo zdrowe i dojrzałe podejście do macierzyństwa.
  • To jest taki piękny czas… Mamy jeszcze jakieś 20-30 lat pracy przed sobą, nie ma co się spieszyć.
  • Dobry wybór, powodzenia.
  • Bardzo dobre podejście…

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Agnieszce wielu sukcesów na nowej ścieżce kariery.


Kiedy Agnieszka Włodarczyk planuje wrócić do pracy?

Kiedy Agnieszka Włodarczyk planuje wrócić do pracy?

Kiedy Agnieszka Włodarczyk planuje wrócić do pracy?

Kiedy Agnieszka Włodarczyk planuje wrócić do pracy?

Agnieszka Włodarczyk i Milan

Agnieszka Włodarczyk i Milan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×