Szukaj

Agnieszka Więdłocha urodziła! Znamy płeć dziecka. Nikt nawet nie wiedział, że jest w ciąży

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Fani są zaskoczeni szczęśliwą nowiną. Przyszła mama nie pokazywała wcześniej swoich krągłości.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, to aktorska para, która wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Obydwoje są młodzi, piękni i zdolni, a do tego darzą się wielkim uczuciem. Zakochani rzadko afiszują się nim jednak na łamach kolorowej prasy. Agnieszka i Antoni tworzą szczęśliwy związek od kilku lat. Niemal od trzech są małżeństwem. Ceremonia odbyła się w całkowitej tajemnicy przed mediami, z dala od blasku fleszy i wielkiego zgiełku.

Zakochani stanowią świetny duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Dwa lata temu rozpoczęli wspólny projekt dla Muzeum Historii Polski pt. Klasycy historiografii. Razem nagrywali audiobooki, a podczas premiery całego wydarzenia fani nie spuszczali oka z aktorki. Już wtedy pojawiły się pierwsze plotki, że spodziewa się ona dziecka. Miała na sobie bardzo obszerną sukienkę, pod którą z powodzeniem ukryłaby wszystkie ciążowe krągłości. Teraz magazyn Party donosi, że Agnieszka została mamą.

Agnieszka Więdłocha urodziła. Syn, czy córka?

Spekulacje o tym, że aktorska para oczekuje na narodziny dziecka, krążą w sieci już od dawna. Małżonkowie jednak zgodnie milczą na ten temat i nie potwierdzają, ani nie dementują żadnych plotek. Już w połowie stycznia magazyn Życie na gorąco sugerował, że Agnieszka została mamą.

Z zapałem prowadziła zbiórkę ubrań, kosmetyków i sprzętów niezbędnych dla niemowląt i młodych mam, a potem osobiście je dostarczyła. Czy kilka dni później sama powitała na świecie córeczkę? – czytamy w tygodniku.

Teraz kolejna gazeta podaje informacje, że aktorka pod koniec zeszłego roku powitała na świecie dziecko. Tym razem w Party możemy przeczytać, że wygadała się osoba z ich otoczenia, która potwierdziła wszystkie wcześniejsze medialne doniesienia.

To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa – mówi magazynowi informator.

Magazyn podaje także, że gwiazda rodziła w publicznym szpitalu i niestety ze względu na pandemię Antoni nie mógł być obecny przy narodzinach córeczki. Aktorka 12 stycznia obchodziła 35. urodziny, a dziecko ma być dla niej wymarzonym prezentem.

To najpiękniejszy prezent, jaki Agnieszka dostała z okazji 35. urodzin – zdradza infromator Party.

Świeżo upieczeni rodzice, jak do tej pory nie pochwalili się przyjściem na świat córeczki i nie potwierdzili żadnych doniesień na ten temat. Dla fanów gwiazdy jest to ogromne zaskoczenie, ponieważ do sieci nie wyciekły żadne zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Pozostaje zaczekać na ich oficjalny komentarz w tej sprawie.


Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki w Szczebrzyszynie 2016

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki w Szczebrzyszynie 2016

Agnieszka Więdłocha- Wernisaż 8.edycji kalendarza Gedeon Richter -

Agnieszka Więdłocha- Wernisaż 8.edycji kalendarza Gedeon Richter - "Kobiecym zdaniem"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×