Szukaj

Tabloid twierdzi, że Agnieszka Więdłocha urodziła. Oficjalny komentarz nie uciszy plotek

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha niedawno została mamą? Chociaż aktorka milczy na ten temat, jeden z tygodników podaje szczegóły.

Agnieszka Więdłocha od dawna jest związana z aktorstwem. W 2009 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Zaczęła się pojawiać w mniejszych i większych produkcjach. Popularność przyniosły jej role w serialach M jak miłość i Lekarze, a także w filmach takich jak m.in. Planeta singli.

Więdłocha nie boi się zmieniać wizerunku na potrzeby roli. Dowodem jest fryzura, którą jakiś czas temu olśniewała na deskach teatru. Gdyby nie wyjaśnienie w podpisie pod zdjęciami, trudno byłoby ją rozpoznać.

Zobacz: Śliczna Więdłocha zrobiła sobie dredy. Nie poznalibyśmy jej, gdyby nie podpis pod zdjęciami 

Agnieszka Więdłocha urodziła?

Agnieszka nie tylko spełnia się w roli aktorki. Od kilku lat jest też żoną. W 2018 roku, z dala od medialnego zgiełku, wzięła ślub z Antonim Pawlickim. Małżonkowie tworzą dobrze dobrany duet prywatnie i zawodowo. W zeszłym roku zainaugurowali wspólny projekt dla Muzeum Historii Polski pt. Klasycy historiografii. Więdłocha nagrała audiobook Marysieńki Sobieskiej Tadeusza Boya-Żeleńskiego, z kolei jej mąż 22 stycznia 1863 roku. 

Życie na gorąco podaje, że gdy aktorka i jej mąż gościli na premierze, uwagę przyciągała stylizacja Agnieszki. Postawiła na długą do ziemi, czerwoną kreację. Po tym wystąpieniu w kolorowej prasie pojawiły się pierwsze spekulacje, że Więdłocha jest w ciąży.

Tygodnik donosi, że gwiazda tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zaangażowała się w zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi:

Z zapałem prowadziła zbiórkę ubrań, kosmetyków i sprzętów niezbędnych dla niemowląt i młodych mam, a potem osobiście je dostarczyła. Czy kilka dni później sama powitała na świecie córeczkę? – czytamy w tygodniku.

Chociaż Życie na gorąco spekuluje, że Agnieszka Więdłocha urodziła, sama zainteresowana nie chce się na ten temat wypowiadać. W tej sprawie padł jednak oficjalny komentarz. Agentka gwiazdy w rozmowie z tygodnikiem powiedziała, że nie jest upoważniona, by zabierać głos w sprawach prywatnych swojej mandantki:

Nie jestem upoważniona do przekazywania informacji dotyczących życia prywatnego.

Myślicie, że Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki odniosą się do tych doniesień?


Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Wiedłocha  -  Narodowe Czytanie 2018. „Przedwiośnie” w Ogrodzie Saskim w Warszawie

Agnieszka Wiedłocha - Narodowe Czytanie 2018. „Przedwiośnie” w Ogrodzie Saskim w Warszawie

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×