Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!

Agnieszka Kaczorowska mąż miesiąc miodowy

Agnieszka Kaczorowska w bikini na Szeszelach

Agnieszka Kaczorowska od kilku tygodni jest już szczęśliwą mężatką. Seksowna tancerka zasłynęła na parkiecie muzycznego show Polsatu Taniec z gwiazdami. To dla niej fani włączali telewizory i podziwiali jej boskie ciało pląsające zmysłowo na parkiecie. Po tanecznych popisach w telewizji Agnieszka otworzyła własną szkołę tańca, która jest spełnieniem jej marzeń i zawodowych ambicji.

To właśnie w pracy Agnieszka poznała swojego obecnego małżonka. Jest nim tancerz Maciej Pela, który swoim wyglądem niektórym internautom przypomina Marcina Gortata. Zmysłowa Agnieszka zakochała się tak bardzo, że nieoczekiwanie we wrześniu, w pięknych okolicznościach tropikalnej przyrody, wzięła sekretny ślub.

Po ceremonii sama panna młoda udostępniła kilka ciekawych zdjęć z ukochanym. Obecnie para wybrała się w swoją wymarzoną podróż poślubną.

Z doniesień Agnieszki i Maćka wiemy, że spędzają miesiąc miodowy na Szeszelach na wyspie Georgette. Małżonek Agnieszki pochwalił się kilkoma zdjęciami z podróży, szczególnym zainteresowaniem wśród internautów cieszy się fotka, na której Agnieszka Kaczorowska prezentuje się w czerwonym seksownym bikini. Na zdjęciu wyraźnie widać, że tancerka sporo schudła i uzyskała figurę modelki.

Na dokładkę sporo gorących zdjęć wrzuciła również sama Kaczorowska. Możecie je zobaczyć w naszej galerii.

Ciasne, ale własne. W tym luksusowym mieszkanku żyją Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela!

Niepokojąco chuda Agnieszka Kaczorowska zrzuciła ciuszki na Islandii! Kusi swojego męża w szydełkowym bikini!

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz skomentowała swój ślub! Czy wszystko było tak, jak sobie to wymarzyła?


41335909_1136055596552948_8064537343720097578_n
Agnieszka Kaczorowska w bikini na Seszelach

Agnieszka Kaczorowska w bikini na Seszelach

Agnieszka Kaczorowska w bikini na Seszelach

Agnieszka Kaczorowska w bikini na Seszelach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×