Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała zaokrąglony brzuszek: „RośnieMy”. Napisała też o nieprzyjemnościach

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. W nowym poście na Instagramie pokazała delikatnie zaokrąglony brzuszek. Internauci są zachwyceni. 

Agnieszka Kaczorowska w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Macieja Pelę, tancerza, którego poznała podczas rekrutacji nowych pracowników w szkole tańca. Zakochani pobrali się w Toskanii, gdzie w otoczeniu przyjaciół i rodziny wypowiedzieli słowa przysięgi.

Rok po ślubie tancerka została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Emilkę. Dziewczynka wkrótce sprawdzi się w roli starszej siostry. Kaczorowska jest w drugiej ciąży, co oficjalnie potwierdziła tydzień temu. W rozmowie z Party zdradziła, że informuje o tym w momencie, w którym kończy pierwszy trymestr. Na ten moment nie zna płci dziecka:

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa.

Agnieszka Kaczorowska pokazała zaokrąglony brzuszek. Jak wygląda?

Kaczorowska w poniedziałek dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Ma na sobie sukienkę w paski. Pozuje bokiem do obiektywu i trzyma się za brzuszek, który pięknie się zaokrągla. W opisie napisała też o nieprzyjemnościach, które ją spotykają. Zdarza się, że niektóre osoby zarzucają jej, że mimo ciąży wydaje się być zbyt chuda.

Zaapelowała do internautów, by uważnie dobierali słowa, bo może się to skończyć poważnymi konsekwencjami. Ujawniła, że jej maluszek rozwija się prawidłowo:

Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ…a w zasadzie rośnieMY I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić. #momtobeof2 #JestemMamą #BędęMamą #rodzew2021

Internauci w komentarzach zachwycają się zdjęciem. Piszą, że Agnieszka Kaczorowska świetnie wygląda i nie powinna się przejmować negatywnymi wpisami:

  • Dużo zdrówka i niech dzidzia zdrowo rośnie! Pięknie wyglądasz.
  • Jestem osobą, która kilka lat walczyła z bulimią (i wygrała!). Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak potężną siłę rażenia mają takie komentarze. Zdrowego rośnięcia.
  • Piękna Mamita. Rośnijcie zdrowo.

My również dołączamy się do słów fanów tancerki i życzymy przyszłej mamie oraz maluszkowi dużo zdrówka.


Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie w ciąży

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie w ciąży

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×