Kaczorowska prezentuje ogromny już brzuszek. My podpatrujemy wnętrze pokoiku drugiej córeczki. Na próżno tam szukać różowego

Agnieszka Kaczorowska jest gotowa na powitanie na świecie swojej drugiej córeczki. Brzuszek ciężarnej aktorki jest już bardzo duży.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu znalazła się w centrum wielkiej burzy medialnej, którą sama sprowokowała wpisem na Instagramie. Rozliczała się w nim z modą na brzydotę, która według niej opanowała media społecznościowe. Komentarze na temat przemyśleń aktorki pojawiły się na profilach wielu osób publicznych.

Zobacz także: Gwiazdy miażdżą Kaczorowską za wpis na IG. Co takiego napisała? „Krzywdzące kocopoły”. Aktorka już zareagowała

Echa niefortunnego postu odbijały się echem jeszcze długo. Kaczorowska przepraszała wszystkich, którzy poczuli się urażeni, ale niesmak pozostał. Potem dała sobie kilka chwil na nabranie dystansu do sprawy i zniknęła z social mediów, kiedy wróciła, wyjaśniła, że potrzebowała czasu na ochłonięcie, bo dba o siebie i o malucha, którego nosi pod sercem.

Dzień dobry, świecie. Słuchajcie, ponieważ dbam o siebie, nie tylko o siebie, bo jest nas dwie w jednym ciele, to dałam sobie kilka dni takiego totalnego wyciszenia, relaksu, spokoju […] – napisała.

W tym czasie zorganizowała baby shower, bo narodziny jej drugiej córeczki zbliżają się wielkimi krokami. Dowodem najnowsze zdjęcie. Jej brzuszek jest już ogromny.

Agnieszka Kaczorowska z wielkim brzuchem. Poród tuż tuż

Agnieszka Kaczorowska niedługo po raz drugi zostanie mamą. Aktorka co jakiś czas pokazuje w sieci nowe zdjęcia, na których eksponuje coraz większy brzuszek. W rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że dziecko przyjdzie na świat nieco wcześniej, niż zakładała:

To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Zdradziła także płeć dziecka — wkrótce Emilka będzie miała siostrę, a jej mama zażartowała, że o synka jeszcze się upomni. Dziewczynka dostanie piękne imię Gabrysia, co także oznajmiła przyszła mam w jednym z postów na Instagramie.

Tymczasem czas płynie nieubłaganie i Kaczorowska zaprezentowała wielki brzuszek i wyznała, że jest już gotowa na przywitanie malutkiej.

Już kochamy!  I jeszcze czekamy… – napisała.

Pokazała także pokoik drugiej córeczki. Agnieszka połączyła szarości z butelkową zielenią i na próżno szukać tam charakterystycznego dla dziewczynek różu. Na ścianie pojawiła się tapeta ze zwierzętami. Trzeba przyznać, że powstał przytulny kącik.


Agnieszka Kaczorowska - pokoik córki

Agnieszka Kaczorowska - pokoik córki

Agnieszka Kaczorowska - pokoik córki

Agnieszka Kaczorowska - pokoik córki

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×