Szukaj

Syn czy córka? Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka: „Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? Po jej wypowiedzi nie ma już najmniejszych wątpliwości.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku, rok później zostali rodzicami. W lipcu 2019 powitali na świecie Emilkę. Tancerka nigdy nie ukrywała, że marzy o tym, by jej dziecko miało rodzeństwo. Te plany spełnią się jeszcze w tym roku. Gwiazda jest w drugiej ciąży, którą potwierdziła na początku stycznia.

Chociaż przyszła mama przez pewien czas ukrywała rosnące krągłości, już tego nie robi. Co jakiś czas pokazuje w sieci nowe zdjęcia, na których eksponuje brzuszek, na ten temat udziela wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że dziecko przyjdzie na świat nieco wcześniej, niż zakładała:

To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Agnieszka Kaczorowska: płeć drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Kaczorowska, pytana przez dziennikarzy o płeć drugiego dziecka, przez długi czas mówiła, że jeszcze jej nie zna. Jakiś czas temu w rozmowie z Party powiedziała, że chciałaby mieć synka, ale czas pokaże:

Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa.

Wygląda jednak na to, że na upragnionego synka gwiazda będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę, co potwierdziła w nowym wywiadzie:

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia – powiedziała w rozmowie z Party.

Tancerka dodała, że aktualnie dobrze się czuje. Jest w znacznie lepszej formie niż jeszcze kilka tygodni temu:

Nie mam już mdłości, przeszła mi senność. Znów mam mnóstwo energii – dodała przyszła mama.

Kaczorowska zdradziła, że chociaż powita na świecie córeczkę, marzy o tym, by pewnego dnia mieć też synka:

Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna.

W poniedziałkowy poranek Agnieszka Kaczorowska radosne wieści potwierdziła na Instagramie. Pokazała zdjęcia, na których pozuje z mężem i córką, w opisie zdradziła, że w ich rodzinie pojawi się kolejna dziewczynka:

Już oficjalnie i z całą pewnością  pod moim sercem bije kolejne serduszko DZIEWCZYNKI.  @maciek.pela się bardzo cieszy, bo jak to mówi, obsługę dziewczynki już zna, a ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety, która wniesie wiele dobra i piękna do tego świata. To jest właśnie moje największe marzenie względem naszych córek!

Internauci ruszyli z gratulacjami i trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. My również się do tego przyłączamy i życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego, co najlepsze.


Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×