Agnieszka Kaczorowska z córeczką w identycznych kreacjach. Zdjęcia z brzuszkowej sesji aktorki podbiły Instagram

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem Maciejem Pelą spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka nie szczędzi fanom publikacji z okresu ciąży. Tym razem na fotografiach towarzyszy jej córeczka Emilka. Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają.

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się swojego drugiego dziecka. Gwiazda serialu Klan szczęśliwą nowinę ogłosiła na początku tego roku. Od tamtej pory na jej Instagramie regularnie pojawiają się kolejne kadry z ciążowych sesji. Aktorka razem z mężem Maciejem Pelą wychowują już córeczkę Emilkę, która latem będzie świętowała swoje drugie urodziny. Małżonkowie od kilku lat stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ku uciesze swoich fanów są bardzo aktywni w sieci i regularnie informują o tym, co dzieje się w ich życiu.

Trzeba przyznać, że zdecydowanie nie mogą oni narzekać na nudę. W ich przypadku wszystko dzieje się bardzo szybko. Po krótkiej znajomości postanowili wziąć ślub, zaledwie kilka miesięcy później ogłosili, że oczekują na narodziny córeczki. W zeszłym roku przyszła pora na przeprowadzkę do nowego domu, a teraz odliczają dni do momentu, gdy powitają na świecie kolejną pociechę.

Agnieszka Kaczorowska z córeczką Emilką w pięknej ciążowej sesji

Przyszła mama nie ukrywa, że w macierzyństwie odnajduje się doskonale. Po narodzinach córeczki wiedziała, że razem z mężem będą chcieli mieć więcej dzieci. Od kilku miesięcy Agnieszka dumnie prezentuje brzuszek w drugiej ciąży, a fanom zdradziła, że oczekuje na kolejną dziewczynkę.

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia. Nie mam już mdłości, przeszła mi senność. Znów mam mnóstwo energii – powiedziała w rozmowie z Party.

W tym samym wywiadzie gwiazda zażartowała również, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa jeżeli chodzi o dzieci i ma nadzieję, że jeszcze przyjdzie jej wychować syna. Tymczasem w oczekiwaniu na drugi poród umila sobie czas kolejnymi sesjami zdjęciowymi. Tym razem na przepięknych kadrach towarzyszy jej mała Emilka. Mama i córka mają na sobie identyczne body, a Agnieszka pokazuje swoje krągłości w całej okazałości. Nie można też oderwać oczu od uroczej dziewczynki, która jest tak samo śliczna, jak jej mama.

Ja i moje dziewczyny – napisała pod pięknymi zdjęciami.

Internauci nie przeszli obojętnie wobec tej publikacji i nie szczędzą komplementów ciężarnej aktorce i jej córeczce.

  • Jakie piękne ujęcia. Wyglądacie fenomenalnie.
  • Piękne zdjęcia. Jesteś super mamą i wielką inspiracją.
  • Pięknie razem wyglądacie.
  • Cudowna pamiątka.

Komentarzy pod publikacją cały czas przybywa, a internauci nie mogą wyjść z zachwytu. My również nie możemy oderwać oczu od tych uroczych kadrów.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji z Emilką

Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji z Emilką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×