Szukaj

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem wywołała szał wśród paparazzi. Prosta stylizacja podkreśliła jej krągłości

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w poniedziałek 22 marca gościła w Dzień Dobry TVN. Postawiła na stylizację, która podkreśliła jej ciążowe krągłości.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży, której już nie ukrywa. Chociaż jeszcze do niedawna sprytnie kamuflowała krągłości, teraz dumnie eksponuje brzuszek. Co jakiś czas dzieli się z internautami efektami sesji, w których bierze udział sama lub ze swoimi bliskimi.

Niedawno opublikowała fotografię, na której pozuje z ukochanym. Tancerz szepce jej coś na ucho, ona się śmieje. Uwagę przyciąga spore krągłości, które mogą wskazywać, że poród tuż tuż.

Zobacz: Ciężarna Kaczorowska eksponuje krągłości. Rozmiar brzuszka jasno wskazuje, że poród zbliża się wielkimi krokami

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Kaczorowska nie tylko pokazuje w sieci zdjęcia, które zachwycają internautów, ale także co jakiś czas udziela wywiadów, w których porusza tematy związane z macierzyństwem. W poniedziałek gościła w Dzień Dobry TVNgdzie wypowiedziała się na temat rywalizacji z innymi mamami, które prężnie działają w sieci.

Tancerka powiedziała, że zrezygnowała z kariery sportowej, bo miała dość konkurowania z innymi. Odkąd w 2019 roku została po raz pierwszy mamą, jest daleka od jakiejkolwiek rywalizacji:

Zrezygnowałam z kariery sportowej, bo byłam zmęczona rywalizacją. To wprowadziło spokój w moim życiu, a kiedy zostałam mamą, to też pojawiło się więcej tego spokoju. Jestem z dala od jakiejkolwiek rywalizacji – powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka dodała, że uważa, iż dziecko powinno mieć spokój i przestrzeń do rozwoju:

Działam na Instagramie i obserwuję to mocno w sieci. To niepokojące, bo to ze szkodą dla dziecka. Rodzice, którzy chcą się czymś pochwalić, wywierają presję na maluszku. Spokój i przestrzeń, którą mu damy są najważniejsze.

Gdy Agnieszka Kaczorowska opuściła studio, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Postawiła na przepiękną kreację podkreślającą jej krągłości. Sięgnęła po ciemny płaszcz przewiązywany tuż nad brzuszkiem, który świetnie go podkreślił.

Dopasowała do niego zamszowe kozaki na obcasie. Całość świetnie współgrała z jasną sukienką. Wybrała małą, skórzaną torebkę, rozpuściła włosy, a twarz przesłoniła maseczką. Wyglądała przepięknie.

Aktorka wywołała szał wśród paparazzi, którzy towarzyszyli jej od wyjścia ze studia, aż do pobliskiego parkingu, na którym zaparkowała auto.


Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×