Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w ślubnej sesji na Seszelach! To najpiękniejsze zdjęcie z jej podróży poślubnej

Agnieszka Kaczorowska ślubna sesja

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy swojej sesji ślubnej

W ostatnim czasie popularność zmysłowej tancerki Agnieszki Kaczorowskiej sięga przysłowiowego zenitu. Wszystko za sprawą luksusowego oraz bardzo tajemniczego ślubu, który niedawno wzięła z Maciejem Pelą.

Przypomnijmy, że Agnieszka poznała Maćka na początku roku w pracy. Jej ukochany jest bowiem instruktorem tańca w prywatnej szkole Kaczorowskiej. Można więc stwierdzić, że oboje wytańczyli sobie miłość na parkiecie tak intensywnie, że we wrześniu stanęli na ślubnym kobiercu. Po spektakularnym ślubie młoda para wyruszyła w podróż poślubną na Szeszele.

Miesiąc miodowy tancerzy możemy śledzić na Instagramie Agnieszki. Gwiazda Klanu regularnie umieszcza zapierające dech w piersiach romantyczne fotografie młodej pary. Ostatnio mogliśmy podziwiać piękną pannę młodą w seksownym bikini pozującą na tle urzekających egzotycznych widoków. Obecnie Agnieszka zafundowała swoim fanom kolejna niespodziankę.

Tym razem serialowa Bożenka pokazała kulisy swojej ślubnej sesji! Jednak panna młoda nie pozuje w białej sukni, Agnieszka ma na sobie czerwoną wieczorową kreację marki Nataszy Urbańskiej Muses, w której wygląda wręcz obłędnie:

To gdzie lecimy następnym razem Kochanie
To była podróż życia. Na zawsze zostanie w naszych wspomnieniach – napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Naszym zdaniem to jest najpiękniejsza fotka Agnieszki z Szeszeli.

Zobaczcie sami, cud-miód!

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz skomentowała swój ślub! Czy wszystko było tak, jak sobie to wymarzyła?

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!

Niepokojąco chuda Agnieszka Kaczorowska zrzuciła ciuszki na Islandii! Kusi swojego męża w szydełkowym bikini!


Agnieszka Kaczorowska sprawdzi się w roli żony i matki?

×