Szukaj

Agnieszka Kaczorowska spędza święta w nowym domu. Jeszcze nie jest wykończony, ale już wygląda pięknie

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką zamieszkali już w nowym domu. Aktorka zamieściła w sieci komunikat, że już są u siebie.

Agnieszka Kaczorowska oraz jej mąż – Maciej Pela, od jakiegoś czasu mocno się starali, żeby zdążyć wyremontować dom,żeby wprowadzić się tam na święta. Udało się i aktorka entuzjastycznie pochwaliła się tym w sieci.

Agnieszka Kaczorowska – święta już w nowym domu. Co napisała?

Agnieszka Kaczorowska przed świętami zamieściła fotografię, na której cała rodzina nosi czapki Mikołaja. Wszyscy wyglądają niezwykle uroczo. Prawdziwa świąteczna kartka. Z pewnością lepsza, niż ta, którą pochwaliła się księżna Kate.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w lipcu zostali rodzicami Emilki. Już jakiś czas pracowali, żeby na święta wprowadzić się do nowego domu. Aktorka uwielbia świąteczną atmosferę. W tym roku, ze względu na przeprowadzkę musiała powstrzymać się od świątecznych dekoracji, a nawet choinki. Do nowego domu planowała wraz z mężem przeprowadzić się w Wigilię. Udało się i to właśnie tam rodzina ustawiła pierwszą choinkę w doniczce, która po świętach posadzona zostanie w ogrodzie. Faktem tym Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie.

Mimo, że dom jeszcze nie jest do końca dopracowany, to i tak już wygląda pięknie.

Nie ma zasłon, listw przypodłogowych i większości drzwi… Ale jest miłość, spokój, szczęście #Pelakinanowym #pierwsześwięta #firstchristmas – napisała.

Ze względu na zamieszanie związane z przenoszeniem, złożyła też spóźnione życzenia świąteczne swoim obserwującym.

Wczoraj nie było nawet chwili, aby napisać życzenia dla Was… dlatego dziś Kochani, życzymy Wam całą rodzinką, aby w Waszym życiu było duuuużo miłości. Jak jest miłość, to jest już wszystko ! Ściskamy świątecznie!!! I dziękujemy za wszystkie życzenia od Was.

Fani z radością przyjęli fakt, że Agnieszce Kaczorowskiej udało się wprowadzić do nowego domu tak, jak zaplanowała i odwzajemnili życzenia.

  • Wszystkiego dobrego! Moja córeczka urodziła się dokładnie w tym samym czasie co Twoja, z tej perspektywy wyglądają identycznie, nawet te kilka włosków na główce w tym samym miejscu.
  • Czyli najważniejsze już jest, reszta to szczegóły…
  • Wesołych świąt kochani – piszą internauci.

My również życzymy wesołych świąt i żeby się dobrze mieszało.

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska w sylwestrowej spódnicy z „H&M”! Za parę gorszy wystylizowała się jak światowa gwiazda


Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×