Szukaj

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką pokazali świąteczną pocztówkę. Jest piękniejsza niż u księżnej Kate

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska już w pełni poczuła święta i opublikowała zdjęcie całej rodziny w mikołajowych czapkach. Jak wyglądają?

Agnieszka Kaczorowska relacjonuje w mediach społecznościowych przygotowania do świąt. Ona oraz jej mąż – Maciej Pela, a także ich córeczka, Emilka, zapozowali do zdjęcia w mikołajowych czapkach. Już bardziej świątecznie nie mogłoby być.

Agnieszka Kaczorowska z rodzina w mikołajowych czapkach

Agnieszka Kaczorowska przebrała całą rodzinę w czapki Mikołaja i takie własnie zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie. Bardzo świąteczna fotografia. Wszyscy wyglądają niezwykle uroczo. Uśmiechnięci, szczęśliwi.  Rodzice we włóczkowych nakryciach głowy, a Emilka cała w kostiumie. Prawdziwa świąteczna kartka. Z pewnością lepsza, niż ta, którą pochwaliła się księżna Kate.

Przy okazji zdradziła, że u nich na pierwszym miejscu teraz jest sprzątniecie domu przed świętami, żeby mogli je już tam spędzić.

Taki nam świąteczny portret rodzinny zrobiła @zolinaphoto_by_dorotagraczyk. Życzymy Wam przy piątku, aby te ostatnie dni przed Świętami chociaż u Was były spokojne… U nas armagedon sprzątania nowego domu, żebyśmy już w Święta mogli tam zamieszkać! – napisała aktorka.

Zdjęciem zachwycili się internauci. Niektórzy dziwili się, że Agnieszka sama musi sprzątać, a nie wynajmuje ekipy do tego wyspecjalizowanej. Wiadomo już jak wyglądają niektóre wnętrza nowego domu Pelów. Aktorka od czasu do czasu pokazywała je na swoim Instagramie.

Wszystkie fotografie dowodzą, że Kaczorowska ma świetny gust, bo to, co do tej pory zdradziła, wygląda świetnie.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się sypialnią w nowym domu. Ale kolorystyka – będziecie zaskoczeni!


Agnieszka Kaczorowska z rodziną jako Mikołaje

Agnieszka Kaczorowska z rodziną jako Mikołaje

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na spotkaniu świątecznym

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na spotkaniu świątecznym

Agnieszka Kaczorowska z Emilką

Agnieszka Kaczorowska z Emilką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×