Agnieszka Kaczorowska już wybrała imię dla drugiego dziecka. Na początku miała je dostać Emilka

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na spacerze

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na spacerze

Agnieszka Kaczorowska udzieliła obszernego wywiadu dla Twoje Imperium. Zdradziła w nim, czy myśli już o drugim dziecku.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą bardzo intensywny czas. Gwiazda niemal rok temu po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się mała Emilka, która całkowicie zawładnęła życiem swoich rodziców. Rodzina kilka miesięcy temu wprowadziła się też do nowego domu. Tancerka chętnie chwali się w social mediach zdjęciami, na których pokazuje, jak wygląda jej nowe gniazdko.

Agnieszka równie często dodaje też piękne rodzinne ujęcia. Widać, że córeczka jest jej oczkiem w głowie i to na jej wychowaniu skupia się całą swoją energię. Dla wielu młodych mam stała się wielką inspiracją. Aktorka szczerze opowiada o macierzyństwie i chętnie poleca sprawdzone przez siebie produkty. Ostatnio przeżyła też bardzo ciężkie chwile, ponieważ okazało się, że lock down spowodowany pandemią odbił się również na jej biznesie. Musiała ona podjąć trudną decyzję o zamknięciu swojej szkoły tańca, o czym poinformowała w social mediach.

Agnieszka Kaczorowska o drugim dziecku

Chociaż Agnieszka jest dopiero rok po porodzie, nie ma oporu przed tym, by pokazać, jak wygląda jej ciało, a zwłaszcza brzuch. Młoda mama ujawniła wygląd swojej sylwetki całkiem niedawno na Instagramie i zebrała sporo zachwytów. Wydaje się, że macierzyństwo nie stanowi dla niej tematu tabu. Dlatego też chętnie dzieli się swoimi przeżyciami w licznych wywiadach.

Ostatnio została zapytana na łamach Twojego Imperium, czy wraz z mężem mają już plany odnośnie drugiego dziecka. Okazuje się, że mała Emilka na początku miała być chłopczykiem o imieniu Stefan. I tak aktorka planuje nazwać synka.

Chcielibyśmy, żeby Emilka miała rodzeństwo, ale jeszcze nie wiemy kiedy… Wszystko musimy mądrze poukładać i zaplanować. Nie chcemy tego robić spontanicznie – wyznała Kaczorowska.

Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło po myśli młodych rodziców.


Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała stylową kuchnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała stylową kuchnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×