Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch rok po porodzie. Odważne zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska rok temu po raz pierwszy została mamą. Gwiazda na Instagramie chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa. Teraz pokazała, jak wygląda jej brzuch rok po porodzie.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą bardzo intensywny czas. Gwiazda niemal rok temu po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się mała Emilka, która całkowicie zawładnęła życiem swoich rodziców. Rodzina kilka miesięcy temu wprowadziła się też do nowego domu. Tancerka chętnie chwali się w social mediach zdjęciami, na których pokazuje, jak wygląda jej nowe gniazdko.

Agnieszka równie często dodaje też piękne rodzinne ujęcia. Widać, że córeczka jest jej oczkiem w głowie i to na jej wychowaniu skupia się całą swoją energię. Dla wielu młodych mam stała się wielką inspiracją. Aktorka szczerze opowiada o macierzyństwie i chętnie poleca sprawdzone przez siebie produkty. Ostatnio przeżyła też bardzo ciężkie chwile, ponieważ okazało się, że lock down spowodowany pandemią odbił się również na jej biznesie. Musiała ona podjąć bardzo trudną decyzję o zamknięciu swojej szkoły tańca, o czym poinformowała w social mediach.

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po porodzie

Chociaż Agnieszka jest dopiero rok po porodzie, nie ma oporu przed tym, by pokazać, jak wygląda jej ciało, a zwłaszcza brzuch. Młoda mama właśnie pokazała się na Instagramie w całej okazałości.

Agnieszka przez całe wakacje pokazywała na Instagramie, jak podróżuje w towarzystwie męża i córeczki. Rodzina po trwającej kilka tygodni kwarantannie w końcu mogła odpocząć z dala od zgiełku miasta. Cała rodzina wybrała się nad polskie morze i tam została na kilka błogich dni. Na tym jednak nie koniec, ponieważ po powrocie z wybrzeża zdecydowali się na kontynuację swojej wyprawy. Tym razem wybrali się jednak w zupełnie innym kierunku, dzięki czemu mogliśmy podziwiać piękne rodzinne kadry z ich pobytu w Zakopanem.

Dieta. Czyli co ja jem? Przyszły do nas deszczowe dni, więc ja wracam myślami do greckiego słońca. I kontynuuję dla Was cykl postów dotyczących mojej sylwetki. Pokazałam Wam, jak się zmieniałam na przestrzeni lat, pisałam o tym jak ważnym czynnikiem są emocje, a także o tym, że ocena innych nie powinna mieć żadnego znaczenia. Pokazałam Wam, że nie tylko dieta i ćwiczenia… ale poruszę dziś temat tej nieszczęsnej „diety”.
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Nie można się dziwić Agnieszce, że przy okazji swojego cyklu o dietach prezentuje swoją sylwetkę. Zaledwie rok po narodzinach córki wygląda wprost rewelacyjnie. Takiej figury i płaskiego brzucha mogłaby jej pozazdrościć nie jedna nastolatka.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Brzuch Agnieszki Kaczorowskiej rok po porodzie

Brzuch Agnieszki Kaczorowskiej rok po porodzie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×