Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój piętrowy dom w DDTVN. Urządziła go sama – to 172m² luksusu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak mieszka. Zabrała widzów Dzień Dobry TVN na spacer po gustownie urządzonych czterech kątach.

Agnieszka Kaczorowska w lipcu została mamą. Wraz z Maciejem Pelą powitali na świecie Emilkę. Dziecko to niejedyna rewolucja w życiu małżonków. Kilka miesięcy później przeprowadzili się do nowego domu. Tancerka co jakiś czas pokazuje swoje wnętrza w mediach społecznościowych. Zdradziła, jak wygląda pokój dziecka oraz biuro.

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN pokazała dom

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w poniedziałek zabrali widzów Dzień Dobry TVN na spacer po nowym domu. Małżonkowie cieszą się, że zamieszkali w nim przed wybuchem epidemii koronawirusa w Polsce. W większej przestrzeni łatwiej znieść czas izolacji:

Bardzo się cieszymy, że zdążyliśmy przed tą „trudną wiosną” i mogliśmy tutaj być już wcześniej i ten czas w takiej większej przestrzeni jest jednak łatwiej spędzać – mówiła tancerka na antenie.

Dom wraz z garażem ma około 172 m2. Znajduje się w nim część dzienna, łącząca jadalnię, kuchnię i salon. Utrzymana jest w jasnych kolorach. Nie brakuje mebli, nadających przytulny charakter — takich jak ogromna kanapa umiejscowiona na wprost kominka. Jest też parkiet, na którym małżonkowie mogą ćwiczyć taniec.

Na parterze ustawiono też sporych rozmiarów lustro. Rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że pomieszczenie wydaje się być jeszcze bardziej przestronne:

To przyznaję, że był mój pomysł, żeby było takie duże lustro w domu, bo powiększa przestrzeń, powoduje, że jest jeszcze jaśniejsza, no i dla dziecka. Mimo tego, że jest to lustro i mówi się, że to niebezpieczne, to lustro jest też takim elementem, w którym dziecko poznaje siebie, bo patrzy na siebie. Palce są potem na tym lustrze, bo się w nim bawi, ale to nie jest problem – dodała Agnieszka Kaczorowska.

Na piętrze mieści się sypialnia Emilki. Prowadzą do niej podświetlane schody. W przyszłości na klatce schodowej znajdą się zdjęcia z różnych etapów życia rodzinnego. Pokój córeczki to przestronne miejsce, w którym dominują szare i różowe kolory. Nie brak w nim zabawek, a także huśtawki. Chociaż utrzymany jest w stylu skandynawskim, nie stracił dziecięcego charakteru.


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali dom

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali dom

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - jak mieszkają?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - jak mieszkają?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×