Agnieszka Hyży świętuje pierwsze urodziny synka. Nie zabrakło niesamowitych dekoracji i prezentów. Leon to już taki duży chłopiec!

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży świętuje w sieci pierwsze urodziny synka. Pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia i pięknymi dekoracjami. Nie zabrakło też licznych prezentów. Leon sporo wyrósł.

Agnieszka Hyży od lat robi karierę w show-biznesie. Przez długi czas była związana ze stacją Polsat. Teraz rozwija własny biznes z dala od mediów, ale nadal ma swoich fanów i pojawia się na branżowych imprezach. Ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, z którego doczekała się córki, Marty. Związek z Mikołajem Witem nie przetrwał próby czasu, ale para zgodnie dzieli się opieką nad dziewczynką.

Szczęśliwy moment nastąpił w 2015 roku. Właśnie wtedy została żoną Grzegorza Hyżego. Para zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości i długo nie zwlekali ze ślubem. Pobrali się w Rzymie z dala od zgiełku prasy i paparazzi.

Po wielu latach związku w końcu doczekali się także upragnionego dziecka. Muzyk podobnie jak jego ukochana ma pociechy z poprzedniego małżeństwa. Ich wielkim marzeniem było jednak, aby na świecie pojawił się jeszcze ktoś. Po wielu nieudanych próbach i poronieniach Agnieszka i Grzegorz w zeszłym roku doczekali się synka.

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny synka

Agnieszka długo nie chwaliła się tym, że po raz kolejny zostanie mamą. Zrobiła to dopiero na dwa miesiące przed porodem. Zaprezentowała fanom na Instagramie okazałe już krągłości i opisała swoją walkę o dziecko. Pięknym zdjęciem i wielkiej radości towarzyszyły też smutne słowa. Ciąża zakończyła się szczęśliwie, a na świecie pojawił się uroczy Leon, który stał się oczkiem w głowie patchworkowej rodziny.

Bardzo długa podróż za nami… Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie …. Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO

Mały Leon niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili mu piękne przyjęcie. Nie zabrakło oczywiście mnóstwa dekoracji. Pojawił się ogrom balonów we wszystkich odcieniach koloru niebieskiego. Nie zabrakło też prezentów i innych gadżetów. Zdjęcia zarobaczycie w naszej galerii.

Agnieszka dodała też w sieci wideo, na którym możemy zobaczyć małego Leona w objęciach jego taty. Maluch już pojawił się z nim na scenie i przymierza się do mikrofonu.

Nasz Syn skończył niedawno rok. Są takie chwile, na które się długo czeka, które sobie człowiek wyobraża, kreuje, nakreśla i wizualizuje.
Jakiś czas temu miała miejsce właśnie taka chwila, która mnie mocno wzruszyła…bo wiem,jak wielki ładunek emocji w sobie nosi i jak długa, mętna i nieprosta była droga do takich przeżyć.
To jest taki mały człowiek, a wniósł tak wiele.
Rok temu napisałam „Amor vincit omnia!Vince in bono malum!” Wtedy wierzyłam, że tak będzie. Dziś już wiem, że tak się stało.
TRWAJ CHWILO JESTEŚ PIĘNA! I jak w piosence Taty…”Słodka ciszo trwaj”!

Dołączamy się do życzeń dla malucha.


Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Agnieszka Hyży świętuje 1. urodziny syna, Leona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×