Tyle lat czekania i jest! Agnieszka Chylińska pierwszy raz o mężu. Niesamowite, czym zdobył jej serce. „Był wytrwały”

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska po raz pierwszy wypowiedziała się w wywiadzie na temat swojego męża. Co zdradziła?

Agnieszka Chylińska w zeszłym roku świętowała wyjątkowy jubileusz – minęło 25 lat od momentu, w którym postawiła pierwsze kroki na scenie. Chciała podziękować swoim fanom i wyruszyć w trasę koncertową po Polsce. Ta, ze względu na pandemię koronawirusa, została jednak przełożona.

Chylińska łączy karierę z macierzyństwem. Ma troje dzieci: Ryszarda, Esterę i Krysię. Chociaż artystka co jakiś czas udziela wywiadów, oszczędnie wypowiada się o swoich pociechach. Kilka miesięcy temu zrobiła wyjątek. Opublikowała post na Instagramie, w którym zdradziła, że „jest mamą wyjątkowego dziecka”:

Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo.

Jeszcze rzadziej mówi o swoim mężu. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek. Co zdradziła?

Agnieszka Chylińska o swoim mężu, Co powiedziała?

Agnieszka Chylińska bardzo pilnuje prywatności swojej rodziny. Przez kilkanaście lat związku ze swoim mężem, podała jedynie kilka informacji na jego temat. Ukochany nigdy nie towarzyszy jej także w publicznych wydarzeniach. Ochrona życia prywatnego przed mediami wyszła im na dobre. Od wielu lat są w zgodnym związku.

Jednak przy okazji ostatniej rozmowy piosenkarki z Twoim Stylem Agnieszka po raz pierwszy zdecydowała się publicznie wypowiedzieć na temat relacji, która łączy ją z Markiem. Para miała wziąć ślub w 2010 roku. Opinia publiczna dowiedziała się o nim dopiero dwa lata później. O mężczyźnie wiadomo, że pracował kiedyś w Sopocie w roli grafika w firmie reklamowej.

Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie – zdradza piosenkarka sposób, w jaki jej mąż zdobył jej serce.

Jak Chylińska postrzega swojego życiowego partnera?

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno – pisze Twój Styl.

Piosenkarce z powodzeniem udaje się chronić wszelkie informacje o mężu. Nikt nie wie nawet, jak wygląda Marek. Wiadomo jednak, że od lat świetnie się dogadują i tworzą szczęśliwą rodzinę.


Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top 2021

Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top 2021

Agnieszka Chylińska robi porządki w życiu

Agnieszka Chylińska robi porządki w życiu

Komentarze

 • Gośćgosc2 pisze:

  Mądra kobieta,chociaż nie przepadam za nią,to chyba jedyna osoba co chroni swoją prywatność, i ma rację 😘👍🤗

 • Gość pisze:

  Taki live aga to prawdziwa koneserka wie co dobre bo najwaźniejsza jest stabilizacja i hajs a gdzie fryzjer kaźdy mecz ustawiony kaźdy jak teraz i to tyle

 • Gość pisze:

  Nigdy o nim nie mówi ale wiadomo że „tworzą szczęśliwa rodzine” :))).
  Kto to może wiedziec, jaką oni są rodzina ??
  Może żadnego Marka wcale nie ma ???

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×