Agata i Piotr Rubikowie dodali gorące ujęcia z basenu, a ludzie zaczęli pisać o ich dzieciach. Reakcja influencerki była błyskawiczna

Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata Rubik znów poleciała na wakacje. W sieci zamieściła filmik, na którym pływa z mężem w basenie. Reakcje fanów są mocno podzielone. Dlaczego?

Agata Rubik to żona kompozytora, Piotra. Małżeństwo, choć dzieli je spora różnica wieku, świetnie się dogaduje i wychowuje dwie córki: Alicję i Helenę. W lipcu rodzina spędzała wspólnie czas na hawajskich wakacjach. O ile pobyt okazał się strzałem w dziesiątkę, gorzej było z powrotem. W samolocie Lufthansy rodzina była świadkiem kłótni, sprowokowanej przez innych Polaków.

Prawie w domu! Jesteśmy już we Frankfurcie, w samolocie do Warszawy. Lufthansa jako jedyna albo jedna z nielicznych nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot. Padają wyzwiska i groźby. Wyzywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny – relacjonowała influencerka.

W kolejnym wpisie dodała, że nie jest zwolenniczką noszenia maseczek, jednak przestrzega zasad.

Dla jasności – nie lubię nosić maseczek i na co dzień ich nie noszę. Obowiązek noszenia maseczek podczas lotu w Lufthansie uważam za absurd! Na lotnisku i w autobusie tego obowiązku już nie ma. Niemniej, kupując bilet lotniczy w danej linii, musimy akceptować określone zasady. Dlatego w liniach United, mimo że stewardessa prosiła wszystkich o maseczki, grzecznie odmówiłam. Natomiast w Lufthansie założyłam ją bez gadania. (…) Więc jak kto woli. We wcześniejszej relacji chodziło mi tylko o beznadziejne zachowanie niektórych pasażerów, nie rozumiem, jak można być agresywnym wobec innego człowieka, od którego na dodatek dana sytuacja nie zależy – zwieńczyła swój komentarz w tej sprawie.

Incydent nie zraził Agaty i Piotra do dalszych lotów.

Agata Rubik i Piotr Rubik polecieli na kolejne wakacje

Rodzice dziewczynek ostawili dzieci do domu, a sami znów polecieli na wakacje, tym razem tylko we dwójkę. W piątek dumna żona dodała na Instagrama wideo, na którym widać ją podczas wspólnej kąpieli z mężem.

Tydzień bez dzieci czas start! – napisała w opisie filmu.

Materiał wywołał zamieszanie. Część osób pisała, że wypoczynek bez dzieci to świetny pomysł. Jeszcze inne sugerowały, że rodzice zatęsknią za dziewczynkami.

  • Uuu nie powiem żebym nie zazdrościła. Dziś moja ekipa doprowadzała mnie do szału od samego rana.

  • Przyjemności dla Was!!! U nas tydzień bez jednej córki, za to z drugą trzyletnią… Mimo to i tak czujemy się jak na wakacjach.

  • Tylko patrzeć jak po 3 dniach zatęsknicie za dziećmi – to tylko niektóre głosy w dyskusji.

Na ostatni komentarz zareagowała Agata, odpisując:

Pożyjemy, zobaczymy.

Wyobrażacie sobie urlop bez pociech?


Agata Rubik i Piotr Rubik w basenie

Agata Rubik i Piotr Rubik w basenie

Agata Rubik i Piotr Rubik w basenie

Agata Rubik i Piotr Rubik w basenie

Agata Rubik, Piotr Rubik i ich córki w DDTVN

Agata Rubik, Piotr Rubik i ich córki w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×