Agata Młynarska przyjęła trzecia dawkę: „Oczekując na szczepionkę wysłuchałam, jak tragiczne losy były tych, którzy się nie zaszczepili”. Antyszczepionkowcy nie odpuścili

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Agata Młynarska pochwaliła się, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki. Pod wpisem w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Nie brakuje wśród nich wypowiedzi antyszczepionkowców. Co napisali?

Agata Młynarska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Karierę zaczynała wiele lat temu na antenie TVP, jednak krótko po tym postanowiła przenieść się do komercyjnych stacji. Obecnie współpracuje z TVN, gdzie prowadzi program Bez Tabu, w którym porusza najbardziej intymne kwestie. Oprócz tego prowadzi również autorski format #Agatasiekreci, w którym prowadzi rozmowy z osobami dobrze znanymi ze świata show-biznesu. Przeprowadzone przez nią wywiady można obejrzeć w social mediach lub na antenie TVN Style.

Gwiazda długo ukrywała przed swoimi fanami, że cierpi na chorobę Leśniewskiego-Crohna. Odkąd usłyszała diagnozę, bardzo dba o swoje zdrowie. Regularnie odwiedza specjalistów, których zaleceń przestrzega oraz z uwagą wysłuchuje ich rad. Nic więc dziwnego, że w obliczu pandemii koronawirusa zdecydowała się zaszczepić.

Agata Młynarska przyjęła trzecią dawkę szczepionki. Jak zareagowali internauci?

Młynarska, w ślad za innymi gwiazdami, postanowiła pochwalić się na Instagramie, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki. W krótkim wpisie zdradziła, że przed przyjęciem leku, ucięła sobie krótką pogawędkę w aptece. Tam usłyszała kilka druzgocących historii, które umocniły ją w przekonaniu, że dobrze postępuje.

3 dawka! Było szybko, sprawnie i wesoło. W oczekiwaniu na szczepienie w jednej z warszawskich aptek wysłuchałam historii o tym, jak tragiczne były losy tych, którzy się nie zaszczepili. Już ich nie ma…ja tam chcę żyć!

Publikację opatrzyła zdjęciem oraz wideo, które zostały wykonane w gabinecie zabiegowym. Na drugim materiale zdradziła, że zasłużyła na nagrodę dzielnego pacjenta, a chwilę później zdobyła się na okrzyk radości.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy. Wypowiedział się nawet Andrzej Piaseczny.

 • Piękna postawa i przykład.
 • Bardzo się cieszę,że nie bolało. Pozdrawiam!
 • Warto się szczepić i warto żyć. Już również po 3 dawce.
 • Andrzej Piaseczny: No i gratulacje!

Pod publikacją pojawiło się również kilka komentarzy napisanych przez osoby, które sceptycznie podchodzą do kwestii szczepień. Jedna z internautek postanowiła podzielić się swoją osobistą tragedią. Apelowała przy tym, by ludzie nie nakłaniali publicznie do przyjmowania leku.

Moje dwie ciocie sie zaszczepiły i co ? Jedna umarla po drugiej dawce a Druga ciocia po trzeciej dawce :/ błagam przestańcie namawiać ludzi na szczepienia… kto chce niech się szczepi a kto nie chce niech tego nie robi i tyle. Znam tez osoby które się zaszczepiły i przechodzą „covida” strasznie juz pominę fakt ze również zarażają innych. Znam tez takich co się nie szczepili i delikatnie go przeszli. Dajcie ludziom wolny wybór!

Podobne zdanie mieli również inni komentujący, którzy nie przebierali w słowach.

 • Dokładnie. Niech każdy postępuje według siebie.
 • To są króliki doświadczalne! Chcą niech się szczepią!
 • Covid Panią pewnie ominie ale szczepionka może bardzo nasilić Pani choroby.

A wy jakie macie zdanie na ten temat?


agata_mlynarska_266380412_429817878593218_1788435524244885694_nAgata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  i do piachu , jak wszyscy ….. owce stadne

 • Gość pisze:

  A gdzie szanowne Panie schowały transparenty: moje ciało mój wybór? Gdzie hasła o tolerancji prawie decydowania o własnym zdrowiu i życiu? Cały czas ci sami etatowi dyżurni zabierają głos w każdej ważnej sprawie, tylko hasła się zmieniają

 • Gość pisze:

  Ale ta Agata podobna do swojej ciotki siostry jej ojca

 • Gość pisze:

  Póki nie są obowiązkowe to nikomu nic do tego kto się szczepi a kto nie.

 • Gość pisze:

  Taki live pan szostak chciał powiedziec jak zginęla pani wieczorek a dostał zawału mozna mozna wystarczy znaleźć fraje..ów i to tyle

  • Gość pisze:

   To mógł powiedzieć 10 lat temu, miał dużo czasu. No tak, celebryci to muszą być nieśmiertelni.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×